Bigpoint -ciastocne zmiznutie vybavy a riesenie??!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 17/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Zdravim všetkych DO hracov adminov atd..
    VCERA som sa prihlasil do hry po dlhsiej dobe .. a nemohol som si povsimnut ze mi chybaju niektore mechanizmy na peta pripadne niejaka vybava .. riesil som to s bigpointom a dali mi zaujimavu odpovedat na ktoru sa doteraz fakt cudujem ze aky maju pristup k svojim hracom .. ako zmizla mi vybava za 250k ucka bud updatom alebo neaktivitou.. co je hlupost si myslim .. skor tym updatom na haly a kadecim novym .. na hre som nebol cca 3mesiace kedze som nestihal pretoze pracujem v zahranici tak som sa teraz dostavil domov a ze si s chuti pojdem zahrat a naskytol sa mi smutny pohlad ked som videl ze nieco mi tu chyba..
    Tu mate odpoveď od supporta ..
    Necudujte sa ze ludia odchadzaju od tejto hry ked maju takyto pristup!!!!

    Chapem ze nenesie zodpovednost no napriek tomu musia porozumieť ze nastala niejaka chyba.. pripadne ju mozu opravit aby sa nestala predat predmety by som určite nepredal a urcite nie mechanizmy.. takze tak..ak mi vie niekto poradit pomôcť tak poprosim navrhy .. s vybavou som si isty pretoze mechanizmus na 3jkovej urovni ma asi kazdy kto ide do bran na opravu lode kedze som robil vsetky je jasne ze bez toho by som nesiel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. Septarzx, když jdeš do hry, je potřeba si přečíst VOP, neboli podmínky, za jakých se hra provozuje. Zde je uvedeno, že provozovatel může po 4 týdnech nečinnosti účet zrušit bez náhrady, takže tak.
    Vím, že ti to nepomůže, ale to nikdo tady na fóru. Teď koukám, že to samé ti napsala i podpora hry.
     
    Malcolm tohle ocenil(a).
  3. Malcolm

    Malcolm Guest

    Môže mi prosím autor vysvetliť význam tohto vlákna?
     
  4. Borat

    Borat User

    Tak prosím prečítať si Jak správně přispívat na forum.
    Po druhé komunikácia s podporou na fórum nepatrí takže odkaz som ti zmazal a nabudúce použiť tlačidlo Upraviť ak chceš niečo doplniť.

    A hráč ti už aj odpísal a je to pravda. Bohužiaľ si tam nebol 3 mesiace a to je viac ako 4 týždne a BP sa riadilo len podľa VOP.
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Ale potom sa nech nečudujú že stále menej a menej hráčov odchádza a po ďalšie takéto veci sa nesmú robit pretože peniaze čas a všetko čo som dal do toho si oni môžu za den len tak zrušiť ? Je to spravodlive? nie nie je a myslím si že ktorýkoľvek *** .. ak takto chcú ziskať viac hráčov tak bravo :) potom si ale žiadam náhradu penazi a času a snahy ktoré som do toho účtu vložil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/16
  6. Borat

    Borat User

    Pozor na slovník.
    Registráciou súhlasiš s VOP a podľa VOP po 4. týždňoch BP ti môže zrušiť účet bez odškodnenia.

    A keďže sa nevieš správať slušne a nechceš si dať vysvetliť tak to locknem.
    Odpoveď s podpory si dostal tak tiež aj tu.

    Lock.
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ešte dodám

    Septarzx Prejdi si svoj inventár či ju tam máš, ak áno tak ju máš niekde v hangáry, ak nie tak prejdi každú jednu loď a ozubeným kolečkom obe konfigurácie vymaž a mala by sa zobraziť. Tvoj účet bol možno uspatý a ak si sa tam prihlásil tak by sa mala znovu objaviť.

    K tomu pochybujem že by ti BP len tak vymazal určite protokoly a pod. skôr ty si to nepamatáš, ak sa maže účet tak všetko a nie len niektoré veci prosím ťa.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.