Oznámení Bigpoint.com facebook

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BRMBRMBRM, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BRMBRMBRM

    BRMBRMBRM User

    Zdravím, tak už měsíc se nemohu přihlásit na bigpoint.com pomocí FB, přičemž mám účet na DO přes FB. Tak co mám jako dělat? To jsem vše ztratil nebo CO???!!!!
     
  2. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Ty si myslíš, že tu má niekto vešteckú guľu a vie ti len tak odpovedať? Nikto nemôže za to, že sa nemôžeš prihlásiť cez FB. Čo tak napísať ako normálny, slušný človek, ktorý slušnou formou popíše problém a ako základ, vloží aj ID???!!!! o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. BRMBRMBRM napíš si na podporu, tam ti hádam pomôžu :)
    *-MAKRO-* nebuď nepríjemný hneď na neho
     
  4. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, Ak motor od začiatku nenaskočí správne, tak musí ísť do opravy, alebo do šrotu. :D No ako hráč, by si nemal nikoho odosielať na podporu.;) Treba čakať na moderátora aj keď vo svojom príspevku som mal nutkanie to tiež napísať. ;)

    Edit:
    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, Väčšinou reagujem formou, akcia - reakcia. Na hrubé vrece, hrubá záplata.:)
     
    Naposledy upraveno: 21/4/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Napíš si na podporu hry prosím a nasleduj ich pokyny.

    A †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU nabudúce neposielaj hráča na podporu :) To smie len moderátor nakoľko normálny hráč nevie ako podpora funguje :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.