bigpoint

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stefan.sv, 31/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.sv

    stefan.sv User

    ahoj prisla mi sprava od hraca menom bigpoint ze vraj mozem ziskat municiu olej a neviem co vsetko :D.je na to niejaky kod? :eek:
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vyhni se tomu a ignoruj tou zprávu. Je to podraz, aby Tě připravil o Tvůj účet. Ani mu neodpisuj. Nahlaš to do sekce Chat.
     
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    jasne ze hej uz mi to bolo hned jasne ze je to podvod pri tom mnozstve oleja,municie,premium,rinusku a neviem este coho co mozem ziskat :D
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Práve sa na to dotyčný spolieha, že hráč mu skočí na tak lákavú ponuku & zatiaľ ho pripraví, o jeho ťažko vydretý účet.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  5. stefan.sv

    stefan.sv User

    neviem ako to nahlasit jeho meno je BIGPOINT a uz je na mojej ciernej listine.dufam ze som otvorenim tej spravy neohrozil nijak moj ucet:eek:
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby jsi raději hráči postnul nějaké staré vlákno, tak ho tady zase zmateně poučuješ a honíš si tu posty a ego?

    stefan.sv, Koukni se sem, tam najdeš odpovědi na své dotazy.
    Podpora Podvodný link ?
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Protože hráče nemůžu poslat tam, kam může jenom moderátor.
    V starém vláknu: Podpora Podvodný link ? Není nic, čeho by se mohl chytit.
    Od toho jsou tady moderátori a né my, obyčejní hráči, co do toho nemůžeme vidět.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    jo jo, máš pravdu, není tam vůbec nic.
    Třeba tady . #2, není tam vůbec nic.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    A jak to víš, že může jet o ten samej a podobnej případ? Ty do toho snad vidíš?
    Nevidím tady žádné vyjádření od moderátorů. Pokud vím, teď už by to snad
    jinak formulovali, než v spomínaném starém vláknu. Oni nejsou včerejší.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Arya

    Arya User

    stefan.sv, určitě na nic neklikej a nikam se nepřihlašuj. Nahlas hráče na podporu hry a e-mail nemaž. Bude to další podvodný e-mail. Opatrnost především ;) Jak kontaktovat podporu nalezneš v tomto odkazu -> Podpora

    Netřeba se tady dohadovat, podstatná myšlenka byla sdělena a to je důležité.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.