Bílá stránka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »OLDBOY«, 2/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Nevíte co to je za bílou stránku, která se mi občas při sběru paladka ukáže na místo té herní? Je tam nejaký anglicky dotaz a dole tlačítko OK?
    Tak dám OK a zase mi tam skočí lodka a pokračuju ve sberu.
    Nemám to prts, ale příšte asi udělám, pokud nebudete vědět o co go...
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Nemůže to být tím, že ti spadne FlashPlayer?
     
  3. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    No a dám OK a lítám zas? Bez přelognutí? Nevím možná....
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    »OLDBOY« z popisu neviem o čo go kedže to nie je niečo bežné a podľa mňa to nemá ani spojitosť s hrou ale skôr s prehliadačom a vecami v ňom.

    Takže si počkáme na screen.
     
  5. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    No nevím, hraji na mozile a tu mam osekanou na základ. Zádný doplnky a pod. Proto se ptám...
    Tak, jak se to stane znovu, tak to vyfotím a dám sem.
     
  6. Můžeš mít výpadek ti u poskytovateľa. Nemusí to byť hneď "BP"
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ještě bych ti doporučil projet počítač antivirem, možná to dělá úplně jiný program. Nebo je to nějaká hláška, kterou vyvolala úplně jiná stránka otevřená v jiné kartě/okně. Já třeba když kliknu na odkaz na jednu stránku s erotickým obsahem a před jejím načtením přepnu na jinou kartu v prohlížeči, tak se mi dotaz, jestli je mi 18 atd. zobrazí v té kartě, kterou prohlížím. Taky je možné, že nějaký program, o kterém nevíš, navštěvuje za tvými zády nějaké jiné webové stránky a ty vyvolávají podobné dotazy.
     
  8. Big_Bass 100% to bude reklama stačí odinštalovať prehliadač vymazať koreňovú zložku a nainštalovať nanovo celá veda :)
     
  9. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak mam prtsc té stránky, ale nwm, jak sem vložit obrázek...:(
     
  10. Leon

    Leon Guest

  11. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

  12. Korben

    Korben User

    »OLDBOY« Máš nainštalovanú javu ? Mal by si ju preinštalovať.
     
  13. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak Firefox mám pouze na hraní DO, proto to mám bez zbytečných doplnků a prohlížeč udržuji aktualní.
    Javu mám určo aktualní, ale když myslíš můžu to udělat ručně...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ja len upresním, že ide o problém s javascriptom, presnejšie spúšťacím protokolom xajax.php.

    Tento problém je dosť zložité riešiť ak ide skutočne o problém, treba sa vrtať v zdrojovom kóde stránky a hľadať chybu (videl by som to na zlú xajax configure prípadne baseURL).

    Vo väčšine prípadov však pomôže premazanie vyrovnávacej pamäte, takže to prosím ťa skús spraviť a budeme dúfať, že to pomôže. Inak robí to len na MFF ?
     
  15. Korben

    Korben User

    Asi mám nejaké výnimočné šťastie , že som sa s tým ešte nestretol. :) No kolega je v tomto zbehlí.
     
  16. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak DO hraji pouze na tomto prohlížeči. Ona ta chyba se ukazuje velmi zřídka... cca 1x týdně. Me to ani tak nevadí, jen sem se chtěl zeptat co to znamená. Tak uvidíme časem, jak to bude pokračovat a jestli se to nebude opakovat časteji...
    Na jiném prohlížeči se mi to neukazuje, ale jak sem psal... DO hraji pouze na MF.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    »OLDBOY« tak ak sa to zobrazí premaž vyrovnávaciu pamäť, malo by to problém vyriešiť. Na tvoju otázku čo to znamená ...

    Znamená to to, že nevie načítať knižnicu xajax. Xajax je open source PHP nástroj pre tvorbu webových aplikácii využívajúci pri Javascripte, CSS, HTML, PHP. Keby si zobrazíš zdrojový kód stránky vidíš čo všetko "stránka DO" rieši pri prihlasovaní sa na mapu či do hry - aktívny javascript, odozvu na knižnice či nástroje xajax a podobne. Ak sa pri načítavaní dostaví chyba, vyhodí hlášku, kt. popisuješ. Riešenie tohto problému cez úpravu knižníc som však riešiť pri iných hrách, pri DO som sa s tým stretol raz u kamaráta a jemu pomohlo premazanie vyrovnávacej pamäte.

    Hádam si niekde odpoveď na otázku našiel.
     
  18. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Jj, takže dík.
    Tak za mě je vyřešeno, tak s vláknem naložte dle libosti...;)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.