Blacklight teaser

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    jelikož tu máme nové lodě, úkoly apod...které mají být nové zajímalo by mě, jaký máte názor ?
    Myslím tím, by radši měli opravit bugy apod.. ne vkládat nové věci.. Nebo je to bobma apod.

    Objektivní názor..

    Mě to celkem překvapilo..a myslel jsem, že se opraví bugy, zlepší se stabilita hry a 24/7 se nějak odstraní. Bohužel ne..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. 123812

    123812 User

    •ŞĦΘCK▪ Bugy? Které máš na mysli?
    Pokud s kolotočářema zatočí, je mi jedno jestli to bude dnes, nebo v lednu. Hlavně ať to udělají.

    PS: Fotka z jedné facebookové skupiny - http://prntscr.com/loi000 - BP místo aby banovalo, tak botery upozorní, že botují, porušují pravidla, ale nic neudělají...
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    No s tým nic neuděláme, typický BP; radši přidá něco nové, než aby opravovalo stabilitu,
    stávající chyby a bugy ve hře & konečně stouplo na otlak 24/7. Podle mě, opět špatný krok.

    Přejdu však k věci, trvalé vložení Blacklight teaser, může narušit stabilitu a rovnováhu v této hře.
    - Jsem zvědav jak tohle pořeší, pokud se vyskytnou anomálie a další chyby, jenom kvůli tomuto?

    Pokud Blacklight nebudě dostupný, povězme od 17 nebo od 18 lvl.; to budě opět breptání většiny hráčů.
    Kterí byli o to, opět ukrácení. Jak se píše dostupnost Blacklightu má být od 22 lvl., pak to opět budě, jenom
    pro elitně vybavené hráče. Ostatní co tohto lvl. nedosáhli, ať si lížou labu. To je politika BP. Podle mě špatná.

    EDIT: 123812 výpis z podpory, by neměl být v žádnem případě, sdílen a kolován na FB.
    Je to jasné poškozování dobrého jména BP i když ho nemá. Doufám, že to běrou na vědomí.

    Nakolik FB nerespektuje jakékoliv soukromí, můžou ho proto, rovnou z centrály BP přímo zažalovat.
    Za zveřejňovaní takových citlivých informací (z podpory BP), přímo na FB stránkach. Není to správne.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  4. Bugy na lodích jsem myslel...ale myslel jsem, že místo lagů apod.. to opraví OMYL no

    No od 22 levelu až to nemá taky vůbec...nic no...

    A právě kdyby se opravili stabilita hry aspon...to by bylo když už nic..

    Rozumně co nás tráí nejvíc na mapě no 24/7 že... to přidávání nových věcí je prostě zlé :/... tím se nikde neposununeme ...

    Jako nevím smutné moc :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Perňa

    Perňa User

    Na těch nových mapách se má objevit zatím nejsilnější NPC vůbec, určitě to nebudou mapy pro flaxové hráče, navíc je mnohem víc hráčů co jsou elitní než nováčků.
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tahle hra už je jedna velká chyba,tuhle hru jsem hrál spoustu let ale poslední měsíce jsem přestal právě zduvodu těchto chyb a chovaní ze strany BP,myslím že BP kašle na hráče a neváží si jich,oproti jedné nejmenované hře kterou ted hraju je to opravdu rozdíl,tam si hráču velice cení a dělají tolik věcí co BP neudělal za celou svou existenci,pokud je nějaká chyba je opravená za pár dní,a né jak u BP za měsíce či vubec... stále nějaké akce a přidavání věcí místo těchto oprav hru totalně rozhodilo a žene k záhubě,spousta starých hraču co hralo za mé éry už to nehraje,a nedivím se jim,BP by se měl opravdu podívat na jiné hry jak to tam chodí a co dělají špatně aby se poučily,což je ale dle mě jen zbožné přání.velice dobrou hru totalně zkazily a stále přichazí o spoustu hráču,nevím zda jim někdy dojde že něco dělají špatně a poučí se,člověk by čekal od hry která tu je už spoustu let že vědí jak se o ní starat a co dělat ale nevedí nic,dělají si co chtějí oni jen aby byl zisk,a komunita a její názory jsou jim ukradené,tod muj nazor.
    Jinak musím vzdát obdiv moderátorum že to snimy vydrží protože já bych tohle nedělal ani za peníze natož zadarmo z dobré vůle.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ddavidd11 svatá pravda..taktéž mi případá že nás hráče z vysoka kašle... Na jednu stranu wau novinky...ale kdo ví ten ví...že máme tu bugy, lagy...spousty nefér hráčů..co u jiných her není že.... aspon si to nepamatuji..

    Co už když už tedy přidají nový obsah, tak by měli dořešit 2019 jiné věci a daleko důležítejší jako je 24/7..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    ddavidd11 nejlepší příspěvek ze všech. Velice pěkně řečeno.
    Jsem toho samého názoru. Cizí hry zde citovat nesmíme, ale jejich vědení je mnohem moudřejší, než to naše od BP.
    - Kdyby dělali alespoň tolik co jiné hry, nebylo by tolika pomluv a breptání ze strany, většiny poctivých hráčů.

    Jinými slovami řečeno: "Sami sebe píli konár, na kterém sedí." Pokud 24/7 ještě stále budou lítat na mapách darku.
    - Co je rozhodně největší chyba, jaké se kdy a vůbec, dopustili. O multiklanech ani nemluvě.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  9. -baghira2- ano ale bohužel vývojáří asi nečtou forum.. nebo je náš názor nezajímá...nevím pak proč a nedává mi logiku stále a stále to samé lítá víc a víc 24/7 avšak se závědějí novinky do hry..

    Mě to připadá už jak jako kdyby chtěli dělat z felicie ferrari.... to právě je tu DISSCORD ale tam jako nic nikdo tam nechodí nevím...

    Představí se noviny jako kdyby hra zažívala zlatá léta no ono je to naopak že...to nevím kdo ne jak to budou řešit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, založíš vlákno o připravovaných novinkách a už v úvodu odvádíš diskuzi jiným směrem.

    Poprosím diskuze pouze k tématu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ježííííííííííš to zas bude hra nehratelná ještě víc místo opravení stability ještě přidáme na nestabilitě :D :D tato hra je fakt nadobro mrtvá
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Septarzx

    Septarzx User

    Nové mapy supr.. pridat v montáži CPU mask za 5k učka a ostatných veci ktoré su potrebne na výstavbu..Mask stojí 25k učka má to význam stavať?
    alebo serpom za urko+ veci ktoré sa tažko budu ziskavať.. bez rozumu čo sa týka montáže
    čo sa týka boostrov na hodinu tiež neni najlepšie spravene aspon keby na 5 hodín by boli.. Tak vás žiadam aby ste montáž nezanedbali ako doteraz a spravili ju trošku fér k hráčom a k času čo hráči do nej davaju..
     
    Naposledy upraveno: 30/11/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. nove mapy nove mise atd tak uz nebude mapa x-6 z cubikony nejlepší ale asi ty nove to bude masakr nez se tam dostanu udelat aspon nejakej ukol tak 100x me puknou ale jsem zvedavej na to jak to pujde no těším se
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. coroner

    coroner User

    Nějaké detailnější informace k nové lodi Centurium?
     
  15. Pozitivní bude, že 24/7 budou machrovat na nových mapách a slabší hráči si budou moc dělat úkoly na původních.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Marrek

    Marrek User

    mne sa páči jak sa všeci furt vždy na všetko stažujete :D (no dobre všeci nie)

    už ked pridavaju veci do montáže mohli by spravit demontáž alebo aspon možnost nejakej výmeny určiteho typu suroviny za inej pripade hradwaru za iný typ, to by ich nebolelo si myslím, taký rozkladný socket ma každý tak XYZ kusov a nič sa za to vyrobit neda :) (takmer nič)
     
    No_Mercy_CZ a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Septarzx

    Septarzx User

    Riešenie by bolo napr niejaké zony ako v refrakciach :) alebo ako na 5-2 ale nechajme sa prekvapiť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Arya ano ano držme se jen toho tématu prosím... prostě má nálada je nahoru a dolů... Omlouvám se bylo to myšleno dizkuze o novinkách, protože tu žádná dizkuze nebyla...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. no zajimalo by me jestli to uz je nekde napsane ty nove npc jake budou odmeny atd nevíte nekdo info o tom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Možná půjdu proti proudu, který se tu píše, ale....
    Trochu tápu v tom, co označit za bugy a za lagy. Nikdy jsem žádnou chybu (bug) neodhalil, i když vím, že někteří hráči, jakýchsi chyb zneužily. To že se sem tam objeví "jakoby kousnutí hry" tak to mě opravdu nevadí, protože se to děje zřídka. Za poslední dobu byl problém po spojení, ale to bylo celkem rychle vyřešeno. Tuším, že asi 4 dny jsem měl problémy se skokem mezi mapami. Ale nyní je to OK. Za poslední dobu mohu říct, že DO se chová výrazně stabilněji jak před 3-4 roky. I při velké zátěži - hodně hráčů a npc - se mi hra nekouše.

    Já jsem přesvědčen o tom, že je dobře, že se konečně dává něco nového.
    V roce 2011 a 2012 přidávalo BP jednu novou věc za druhou až se z toho motala hlava. Od roku 2013 se přidávali jen akce a vloni a letos to už byl jen recyklát několikrát jetých akcí. Poslední funkční nová věc byly nové lasery a spartan, nic jiného se mi nevybavuje, a i to je skoro rok.

    Takže jsem moc a moc zvědavý, co přinese BlackLight. Že to bude dostupné jen od levelu 22? Tak ať je, aspoň mají ti menší nebo nově příchozí větší motivaci se na tento level co nejrychleji dostat, aby to tam očíhli. Pro staré hráče s dobrou výbavou to bude zase nová výzva. Doufám, že NPC budou tak silná, že i s bílou je bude obtížné sundat. Ale odměna musí stát za to. :p A nebo se bude muset najít nějaký fígl, jak dané NPC sestřelit.
    To že se rozhodí rovnováha tak to musí být všem jasné. Každá veličina, která nějak vstupuje do soustavy, danou soustavu ovlivňuje a vychyluje z rovnováhy. Ale věřím, že hráči si rovnováhu rychle najdou.;)

    V současné době přidání novinky nevidím jako důvod lámat nad touto hrou hůl.
    Zásadní problém vidím v hráčích 24/7, to jest nejsou banováni, a v multiklanech, to jest koncepce hry na firmy ztratila naprosto smysl. Ale to nechci rozvádět, bo na tyto témata jsou tu jiná vlákna.

    Takže na závěr jen je to hra jako hru to berte, ten skutečný život Vám to nenahradí. Hrajte s klidem a berte to jako zpestření svého života.:rolleyes:
     
    No_Mercy_CZ a misiu2203 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.