Blacklight teaser

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Tobě přijde, že začátečníci a slabší hráči to nemají jednoduché? BP pro ně udělalo dost za 14 dní uděláš takovej účet, aby ses vyrovnal ostatním, že jsi neschopný, tak to už nikdo nemůže pro silnější hráče tu není skoro nic. Pro slabé na začátku dostanou dost myslím si, že nikdy to neměli začátečníci jednodušší. Multiklany si také strč za klobou jestli chceš dám ti 200 logdisků, ať ti aspoň na chvilku zavřu hubu, s tebou to není normální vše komentovat jak malé děcko a přitom jsi "dospělej" Nemáš život, že tu každý den vypisuješ milion hodin?
    Takže na závěr jen je to hra jako hru to berte, ten skutečný život Vám to nenahradí. Hrajte s klidem a berte to jako zpestření svého života.
    Ty to tak bereš jako zpestření když u toho sedíš jak jelito. Uděláš nejlépe když nebudeš v každém vláknu vypisovat hned budu mít hezčí svátky. PS Zvíře cz1
     
    No_Mercy_CZ tohle ocenil(a).
  2. #ragequiter :D
     
  3. tak kde to jsem myslel jsem ze toto je vlakno k novym mapam a npc atd a ne ze tu ctu jak se furt hadate jestli mate nejake nove info a foto dejte to sem at se na to podivam bavme se jen o tom a nehadejte se furt;)
     
  4. Už aby to bylo ty nové věci a snad s těch úkolu za nové npc budou dobré odměny.
    Uvidíme co a jak bude, na jednu stranu se těším ale na druhou ne bude zase všude moc moc hráčů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    A je to tady.
    [​IMG]
     
  6. Qiul€VV

    Qiul€VV User

    Je reštart to preto
     
  7. whiskey21

    whiskey21 User

    Naposledy upraveno: 5/12/18
    -baghira2- a No_Mercy_CZ tohle ocenili.
  8. Tak jsem si zkusila sama prvni Npc. Sabem a x4 (nejsem ještě ufeg) a za cca 10 minut jsem ho sundala. Odmena pěkná, ale solove docela náročné. Nastrelila jsem si zrovna silnější npccko tak jsem se zapotila, protože za 15minut jsem měla letet na vlak :D noo bylo to tak tak. Jinak zatim co jsem stihla zhlédnout na mape a procist na foru viz odkaz výše, zatím se mi to jako necelemu UFEG líbi :) zatim palec nahoru :)
     
  9. taky jsem zvedavej na to ale pozdeji se dostanu ted ne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Krasa -tesil sem se na olej z deniho login bonusu a muzu si tak akorat pogratulovat k tomu ze sem si premko nekoupil. A ty dizajny -bezva a kde mam schrastit lode k nim ? -no proste postavene na hlavu. Nove NPC sou pecka 1 200 000 HP a odmnena 45U -to strelim 1VK a sem na tom lepe :D . Jinak k nove lodicce - 200 klicu vam nedam ani za nic.
    Za mne total tragedie -uz zacinam chapat proc ani po slouceni 4 servru to tu vypada tak nejak prazdne :/

    Edit:Ukoly se take povedly - to opravdu nekdo ceka ze seprak v lejzrech a raketach hodim do popelnice pro splneni ukolu abych si mohl vzit dalsi ukol -V BP opravdu tvorej.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. mudildol12

    mudildol12 User

    no super zas update a nejde mi prihlasit na učet napiše len
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server. čo z tym ???
     
  12. Arya

    Arya User

    mudildol12, to bude vlivem spojení servrů. Napiš na podporu, pokud ten účet máš aktivní, budou tě moci vytáhnout.

    Poprosím další diskuze k tématu tu: Diskuze- blacklight.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.