Zpetná vazba Block chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Krys-týnka-, 5/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím měl bych decentní otazku. Je nějako možné si někoho na chatu blocknout trvale ? (nechce se mě opakovaně psát příkaz /ignore PlayerName)... Předem děkuji za odpověď .
     
  2. Gahan

    Gahan Guest

    Bloknout si uživatele na chatu na trvalo není možné . Ten příkaz je jen dočasný do přelogování .
     
  3. to je obrovská škoda .. :) kažopadně děkuji za odpoved ..
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Krys-týnka- Bohuzial nie, ignore je len docasny. Ak ti niekto velmi prekaza, tak mozes si ho pridat este na ciernu listinu v kontaktoch a v chate jedine ignore.

    Ak nevyhnutne chat nepotrebujet, odporucam napr. pri love ho vypnut uplne, ja to tak robim kedze casto si vypocujem po love nepekne narazky. :)
     
  5. nečekaně , po lovu jsou vždy narážky :D
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak to je, ak niekto je na love a vyskočí na niekoho z masku, tak po puknutí je od protihráča väčšinou okamžitá reakcia. " To si frajer ked na mna vyskočíš z masku a pukneš ma keď mám málo života" a podobne. Takýto hráč, ktorého ego nepripustí, že ho niekto zostrelil. Pritom o tom je ta hra. Lovec na love použije maskovanie aby prekvapil protihráča a získal výhodu na zostrel.
    Zas ak niekto strieľa NPC, tak nemá lietať ako páv, ale má aj sledovať minimapu , či sa k nemu niekto nezakráda. A nie že si lieta po mape ako frajer a potom vypisuje hlúposti na chat.
    Takým hráčom odkazujem len jedno, tak ti treba keď si nedávaš pozor.:p
    Nebudem predsa protihráčovi posielať kolkovanú žiadosť na to aby som ho mohol napadnúť. :D

    Myslím že viac tu nieje čo riešiť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.