blokovani reklamy ve skylabu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dr.BoooM, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    pri odesilani surovin ze skylabu kdyz chci skratit cas pomoci reklamy tak se reklama nespusti a okno vypise jen ze mam vypnout blokovani reklam
    jenze ja zadne blokovani reklam nikdy nenastavoval a vsude jinde mi reklamy normalne vyskakuji

    jak tyto reklamy odblokovat abych si mohl zkracovat cas posilani surovin pres skylab
     
  2. Zafod

    Zafod User

  3. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    vim ze nebyvaj stale k dispozici ale kdyz nejsou k dispozici tak se tam ani nezobrazuje tlacitko preskocit 45 minuty ktere ja ve skylabu mam
    po kliknuti na nej se mi otevre prazdne okno a nahore nad nim je napsano jen: pro ziskani bonusu musis shlednout video az do konce. Deaktivuj si prosim blokovani reklam!

    dalsi divna vec je ze ted kdyz sem to chtel napsat se mi prvni reklama nacetla, avsak kdyz sem chtel rpeskocit dalsi cas tak druha reklama uz nikoliv a treti zase jo
     
  4. Zafod

    Zafod User

    I když nejsou reklamy k dispozici, tlačítko tam někdy je a někdy není. Většinou zmizí po ,,neúspěšném shlédnutí,, neexistující reklamy. Na jakém principu to přesně funguje, mi není známo.
     
  5. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    takze ten text s blokovanou reklamou bude pravdepodobne jen neuspesne shlednuti neexistujici reklamy

    dekuji tim to bude asi vse
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.