Body v UBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~♠вαηαη♠~, 5/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím..jak je možné,že člověk za mě v UBA dostal 63 bodů? Zde přikládám screen: http://prnt.sc/f4g2iv
    *Cituji větu z inforamcí o UBA: Máme nový systém počítání skóre, který zohledňuje výsledky předchozích soubojů

    Jak je možne,že když stále prohrávám a nevyhraji víc jak 2 souboje po sobě,protože chytám stále fullové hráče..že za mě člověk dostane 63 bodů? Na Serveru jsem sedmý... a zajímá mě,proč citovaná věta neplatí..a není nikde psáno to,žeby mělo vliv na body pozice v žebríčku.
    Děkuji za odpověď.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Keď hráč začína hrať UBU prvý krát tak dostane viac bodov myslím, taktiež keď prehrá veľa krát tak môže získať viac bodov a pod. Nikto z nás podľa mňa nevie presne ako funguje prideľovanie bodov UBA - celá UBA je viac menej záhada.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Vcera CZ2 ... Autista 250 bodov za 2 hodiny necele ;-) to je tak ked sa clovek 4 dni snazi aby to vyhral a chlapec pride a za 2 hodiny ma predbehne ;-) popritom ja za tie 2 hodiny som dal asi 60 bodov
     
  4. Borat

    Borat User

    V UBA aréne je dosť chýb, ale BP už o tom vie a budú to riešiť čo najskôr.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.