Body zkušenosti a čest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Dejvikft.Brian•, 22/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. citát zmazaný

    Před pár týdny jsem lítal celou noc sám na VK a dělal BVK a musím říct že je to lepší hrát v noci. I když kámoš mi tvrdí ty nejsi normální každý normální člověk v noci spí a ty lítáš v noci na VK+BVK já jsme mu řekl měl jsme prázdniny tak to šlo.

    Admine: je to všeobe
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  2. Zafod

    Zafod User

    •Dejvikft.Brian• odpovídat máš bez citace předchozího příspěvku :).

    Mno a teď k některým tvým postům:
    Když mě potkáš na mapě, jak zjistíš jakou mám výbavu v lodi?
    Kdy bude boj úplně férový? Když najdeš loď se stejnou cfg a naprosto stejnou výbavou. Jak toho asi chceš dosáhnout?
    ,,Ťuky ťuk, co máš za vybavení? Jo super, cože nemáš seprom? V pohodě, tak já počkám až ti přijde.,,
    Co se týče placení, uvědomuješ si že vývoj hry, servery, grafika aj. stojí BP reálné peníze? Myslíš že to někdo dělá zadarmo? Tvoji rodiče, nebo ty chodíte do práce jen tak, peníze za to nechcete, děláte to jen pro dobrý pocit? Promiň, ale tím že někdo zaplatí je nepoctivý? To by připadlo v úvahu jedině kdyby platili jen zloději :D.

    Podívej se na moderátory a administrátory pořádně, než něco začneš plácat. Stovky postů ve FAQ nic není, to není žádná práce? Přemýšlej trochu.
    Můžeš prosím nadhodit nějakou pořádnou hru, která je neplacená? Je jich přece tolik... Ono relativně neplacené jsou skoro všechny, ale pak jsou jisté vychytávky, které bez zaplacení prostě nezískáš. Zde dokážeš získat snad jakýkoliv předmět bez placení.

    Páne jo a to si vem že se občas pár těch namachrovanců sejde na TS a letí vystřílet mapy plné těch poctivých, hodných a skromných týpků. Taky nefér co? Co si to vlastně dovolují...


    Aha, takže já potkám loď, nastřelím ji a počkám až ona začne šutit mě. Zapíši si její dmg, porovnám se svým a až poté se rozhodnu zda budu či nebudu pokračovat ve střelbě? Jop tj tedy úvaha hodna vysokoškolského diplomu.

    Btw: nikoho tu neposílej na Sk server. Takové rasizmem zavánějící výroky si odpusť.

    Bacha aby jsi nezaspal do školy, nebo do práce.


    -xghost- ne, jsou za to jen 2 mínusové RB ve výpočtu hodnosti. Nicméně ve finále se ti i sestřel mouchy vyplatí.
     
  3. -xghost-

    -xghost- User

    Aha, dik za opravu.

    Kazdopadne jeste k autorovi: ja taky neplatim. Bez placeni by hra samozrejme nefungovala, ale jsem toho nazoru, ze by placeni mohlo byt mene vyznamne na beh hry - ale to jen tak okrajove - to sem moc nepatri. A kdyz potkam nekoho, o kom vim, ze ho sundam (ocekavam, ze je slabsi), strilim vzdy. To s placenim nema nic spolecneho. Treba v CSku, kdyz potkas nekoho zboku/zezadu, taky ho sundas a nepozves ho na kovbojsky duel :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Toto tu už bolo nespočetne krát preberané. Sú lovci a sú lovený. Sú slabí hráči a sú silný hráči. Kto v tejto hre neznesie zostrel, tak by si mal nájsť inú hru.

    •Dejvikft.Brian• Rozumnejšie by si urobil ak by si hral poriadne na jednom servery a nie aby si mal zbytočne rozohraných 5 serverov.


    Ty netušíš akú prácu majú moderátory a administrátori, tak že láskavo nekomentuj to o čom nemáš ani páru.
    Nebudem tu stále dookola písať že ak by neboli hráči , ktorý prispievajú , tak by ani táto hra nebola.

    Nevidím dôvod na to aby sa tu riešilo neriešiteľné.
    Ak nemáš na to aby si hral túto hru , tak ju nehraj. V tejto hre je mnoho hráčov ktorý neplatia a aj tak dokážu túto hru plnohodnotne hrať.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.