Bonus k desingu ignite(goliath)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ]blackfear[, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

zalíbil se návrh?

  1. ano

    50.0%
  2. ne

    50.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den
    dostal sem nápad o hledě ignite desingu na loď goliath ,....jelikož sem si všiml že už ty bonusy za pozvané přátelé mám a dostal jsme i z nich všechny odměny jak předtím byli, tak mi přišlo nefér vůči hráčům kteří to maj aby neměli ztoho nic když už si to udělali předtím takže mě napadlo nějak využít ignite desing , pokud vím tak nic nepřidává navíc (jako žádný bonus k němu není), tak bych právě k němu přidal ten kdo ho má tak třeba 10% kreditu a třeba 5% uridia navic ,.. ty čísla jsou jen návrh ,..pokud se návrh zalíbíl tak ať si to změní podlé svého uvážení, chtěl jsem jen trochu využít to co není ;)
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den,
    5% Uridia se mi nezdá jako moc dobrý bonus. Dal bych třeba větší dmg raket, nebo čehokoliv - zkuste to více propracovat.
     
  3. ty čísl
    a to byl jen návrh ,..nevím jestli by prošlo třeba 10% uridia navíc ,...DMG desingy těch je už dost právě sme myslel o hledě vídělku na bz a čest desing taky je tak mě napadlo jen tady to ,...to uridium kdyby zálezelo na mě tak bych dal 10% vic urka a treba 20-25% kreditu na víc ,...záleží samozřejmě podle toho jak kdo to shcválý ;) :)
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Myslel jsem, že 5% je moc..D
     
  5. no podle meho to moc neni , ... ale kdyz to rikas tak asik jo ale tak msito toho bych dal treba kdo ho vlastni tak o jeden slot lejsru navic jako to ma to nostromo u toho disajnu nebo aspon nejaku vyhodu at raci ti co to maji (jako ja) tak at z toho neco taky maj :/
     
  6. SauronL

    SauronL User

    Dobrý nápad :D , já skončil na 17 přátelích čímž jsem si vlastně zablokoval první dva designy nostroma.:(
    Mohli by nám buď resetnout odměny z přátel - nejsem fanoušek tohohle návrhu
    Nebo by nám taky mohli vyplatit ty odměny podruhé - s designy nostromo :p

    Taky mě mrzí , že zcela smazali Ignite design.:(
    Mohli ho případně dát jenom do obchodu za případnou částku 100k nebo 200k Uridia, ale nedávat ho do aukcí
     
    Naposledy upraveno: 26/4/14
  7. Kenny

    Kenny User

    Dal bych nějaký bonus čest, nebo životy, nebo štíty.. Vše krom uridia.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.