Bonus k nákupu uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 10/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim, chcel som sa spytat podla kalendara by mal byt bonus k nakupu uridia, ale nikde nevidim nejake oznamenie ze by bol, chcem si kupit uridium tak sa pytam ci teda je alebo nie.
    Minule som sa tu pytal ci plati helix a bonus k nakupu uridia aj na akciu 150. K uridia za 22,99€, ale ked idem kupit uridium za normalnu cenu tak tam je preciaknute mozstvo uridia na to co dostanem ked je helix ale v tej akcii za 22.99 € 150k U tam je mnozstvo stale rovnake. Tak opravdu to na to vplavy? nechcem zbytocne minut 23 €
    dakujem
     
  2. Na úvodnej stránke to je
    [​IMG]
     
  3. PanMajster

    PanMajster User

    Aha, nevsimol som si pretoze si spominam minule ked som kupoval tak bonus bol premko, double atd..
     
  4. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, treba lepšie pozrieť na domovskú stránku. Máš ešte nejaké otázky? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PanMajster

    PanMajster User

    Ano, napisal som ju do prveho prispevku, upravil som ho
     
  6. Bonus sa vzťahuje aj na špeciálnu ponuku, ktorá sa objavuje po prihlásení.
    Vyskúšané, dnes. Overoval som to aj na discord-e
     
  7. PanMajster

    PanMajster User

    Aj 4x?
     
  8. Mal som špeciálnu výhodnejšiu ponuku na 330.000 urídia,
    [​IMG]

    A olej:
    [​IMG]
     
  9. PanMajster

    PanMajster User

    A ako to, ze mas na 330k urka a ja iba na 150k urka? :D
     
  10. Lebo si málo poslúchal, tak ježiško nenadelil :p
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Vy máte obyčejně 150 000 U jen za 23€?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. PanMajster

    PanMajster User

    Nene, to je specialna ponuka. Chucku do kolika minut ti bylo U pripsano?
     
    Naposledy upraveno: 10/11/17
  13. Ak sa pýtaš mňa, tak pripísanie prebehlo okamžite. Platil som kartou.
     
  14. PanMajster

    PanMajster User

    Mne este stale nic, no som zvedavy, platil som cez paypal uz to je asi okolo 20 minut
     
  15. A z karty (resp. ak máš $$ priamo na paypal-e) ti už peniaze stiahlo?
     
  16. PanMajster

    PanMajster User

    Áno stiahlo. Aj na paypale je platba zrealizovana a aj v aplikacii tatrabanky mam debet. Teraz akoze ked sa to nepripise pocas helixu tak nebudem mat 4x?
    _________________
    uz to po hodine konecne prislo na ucet. Mozete LOCK a dakujem
     
    Naposledy upraveno: 10/11/17
  17. Ja sem platil pres paypal a neprislo mi urko ani olej... a psal sem uz na podporu jen cekam
    ----------------
    A v bilancie nic neni... ale zajimavy je ze mi to na paypalu strhlo tu castku :D
    ---------------
    No vlastne olej mi prisel ale uridium ne
    ----------------
    Uz mi uridium prislo muzete zavrit LOCK diky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/17
  18. Je normálny 4 príspevky pod seba si dať :D Pán admin upraceš to tu prosím ?
    Eicdriver ten tvoj podpis presne pasuje na teba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    gembler11111 nemusel si tvoriť OT a navyše voči spoluhráčovi reagovať rýpavo.

    ►•ËÌÇ•Đŗì√έř•◄ skus si nejdřív pročíst pravidla-fora a až pak něco psát. Ok?

    Tolik příspěvků pod sebe, fakt nebylo nutností. Od toho je možnost EDIT, pod kterou pokračuješ v psaní dál.
    Akurát do toho EDITU dokladáš pak ten text, který si nestihnul dřív napsát. To je vše.
    - Pravidla fóra tady platí pro všechny. Pokud spoluhráč na Tvůj příspěvek reagoval, až pak můžeš napsat další.

    A radšej sa opýtaj svojich rodičov, keby vedeli o čo ide; či by Ti fakt dovolili tie peniaze vyhodiť do luftu. ;)

    P.S.: Za případné OT, se omlouvám.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/17
  20. PanMajster

    PanMajster User

    ►•ËÌÇ•Đŗì√έř•◄ radsej sa spytam aj 10x a overim si ci to je naozaj tak nez aby som vyhodil peniaze do luftu a pokial mas problem, tak bez za rodicmi, postazuj sa im a nevyjadruj sa tu, pripadne si zaloz svoje vlakno. Dakujem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.