Bonus kód

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Chtěl bych se zeptat, proč mi nepřišel žádny bonusoví kod. Několika kamarádum přišel v podobě premia nebo 10 klíču a 200ee a mě nic nepřišlo. Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    A určite ti to kamaráti napísali na chat , alebo povedali na TS. Že ?
     
  3. Aha prominte, už mi přišel. Děkuji
     
  4. No Korbene nezlob se, ale to že o tom nic nevíš, neznamená, že to tak není, mě to taky přišlo.
     
  5. Mne žiadny bonus kód neprišiel len som nedávno menil mail tak neviem či mi príde na starý alebo nový...
     
  6. no tak 50 EE potěší, ale když to nedostaneš, tak se z toho nezhroutíš.
     
  7. áno kod rozosielali je v ňom: 5000 munície x4, 50x extra energie, 300x uber raketa, 10 mask cpu :) ale rozhhodne nie to čo si písal prvé to by už boli aký štedrý :D ale tak ani toto nieje na zahodenie, dakujeme BP
     
    Naposledy upraveno: 3/2/14
  8. Ahoj

    Mno,přišly mi dva maily s kódy - jeden jako členovi TGC a druhý jako ostatním...
    Munice ani masku jsem si zatím nevšiml (asi to tam taky bude),ale jelikož jsem hned oba kódy uplatnil,všiml jsem si (zatím),kromě již tady zmiňovaného,že mi přibylo dohromady 250 EE,letoun HM7 na 100 použití a 10x zelené klíče ke kořisti.
    Nevím ale přesně,co jsem za který kód dostal :oops:

    Je to určitě od BP příjemný dárek,děkuji :)
     
  9. dom

    dom User

    Me dosli 2 kody 1. normalni modry a 2. zluty ten dal opravdu cca 200EE presne nevim a 10 klicu, premko jsem mel takze nevim, u zadneho ale nebyl popis, coz je skoda.
     
  10. tak mě došel mail jen s modrým kodem...odměna dobrý, ani si nestěžuju...jen dotaz, jakto, že někdo má 2 maily a 2 vouchery a někdo jeden? čím to je, by mě zajímalo...jen tak, jsem jenom zvědavá ženská ;)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Zde máš odpověď:
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  12. zdravím.co mi přišel kupon na e-mail,tak se nedá uplatnit.ať ho píšu malým,velkým,s mezerama,bez mezer,tak mi to stále píše,že je kupon neplatný.
     
  13. Sid

    Sid Guest

    jednouranou13 opisuješ i bezpečnostní kód?

    Dále, jak jsi přišel ke kódu? Přišel do tvé emailové schránky, ke které máš přístup pouze ty a nebo ti kód poskytl kamarád?
     
  14. jednouranou13
    Ahoj

    Pokud uplatňuješ kupón z včerejšího (3.2.2014) mailu,je jednodušší si ho označit,zkopírovat (ctrl+c) a následně vložit (ctrl+v) do kolonky v sekci uridium -> kupóny.Pak jen dole opíšeš kód CAPTCHA a ještě doleji uplatníš...
    Pokud se snažíš uplatnit některý ze starších kódů,obávám se,že jeho platnost už vypršela...
     
  15. díky za radu,ale už to mám doma.ale šlo to až po restartu,před ním ani ťuk.nevím sice proč,ale je to tak.a kupon je ten včerejší.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Já myslím že jsi ho špatně opisoval.

    Btw: hned pod políčkem na zadávání kódu, se ti v případě neúsěchu červeně vypíše co je špatně.
    Např.:
    V případě úspěchu, je tam napsáno zeleně něco ve smyslu: kód použit.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Malé vysvětlení pro ty, co jim začíná vrtat hlavou, proč oni nejsou členy klubu TGC. Jedna z podmínek členství v klubu je, že do hry investujete více financí (jde asi hlavně o koupi většího množství Uridia).
     
  18. Zafod

    Zafod User

    TRIXT tohle možná platí ve většině případů, ne však vždy. Setkal jsem se s členem TGC (za dob mého moderování), který neplatil skoro vůbec.
     
  19. Korben

    Korben User

    TRIXT V TGC sú hráči ktorý aj pri minimálnej investícii majú dobré účty. Nieje to len o peniazoch. A aj ak by to bolo len o peniazoch, tak tiež by som sa tomu nečudoval, veď aj za VIP lístky si musíš viac priplatiť, avšak v tomto prípade sa jedná skôr o kvalitu účtov a aktivitu hráčov.
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Zafod asi máš pravdu. Věřím že je to možné, ale většinou ty nákupy asi budou rozhodující. Ani PB to nijak nezastírá. V popisu TGC je uvedeno "....Výběr do TGC je založen na různých kritériích, jako jsou například statistiky, frekvence nákupů ve hře, pozvání přátel apod. ...". Ale je fajn vědět, že i ti co moc neutrácí mají šanci stát se členy. A to je dobře. Takže díky za upřesnění. :)

    Korben já se tomu nedivím a vůbec to BP nezazlívám. Bez hráčů co investují, by hra stagnovala a co bychom pak hráli. Já jsem rád, že jim BP poděkuje a my pak čerpáme z toho, že mohou investovat do rozvoje této hry. Tato hra mě opravdu chytla. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.