Bonus kód

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ja som nedostal žiaden kód! Ako to?
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
    leaderOfcz2 tohle ocenil(a).
  2. °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠° A jak ti má někdo pomoct když neuvedeš ani základní informace? Nenapsal si jestli ti vůbec kód přišel, pokud ne, nemusí přijít každému, pokud ano a nejde ti uplatnit, může být už použitý, nebo jsi nezadal i CAPTCHA kód, atd. Přečti si i předchozí příspěvky v tomto tématu, třeba požadovanou odpověď najdeš..
     
  3. Nedostal som kód a nevedel som, že to neprišlo každému... Myslel som si, že je to kompenzácia za ten víkendový výpadok...
     
  4. Sid

    Sid Guest

  5. °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠° O kódech se často říká že nemusí přijít každému, mne osobně zatím pokaždé přišel, i když (o dost) později než ostatním, BP nejspíš kódy posílá postupně, zkus zkontrolovat jestli máš zaplé zasílání bulletinu, zkontrolovat ve schránce spamy, případně napsat na podporu jestli tvůj mail není na černé listině a pokud ano požádat o odstranění, a čekat :)
     
  6. Tak počkám do konca týždňa, a ak ho nedostanem, spýtam sa podpory...
     
  7. Být tebou zeptám se hned, kódy mají určitou expirační dobu, taky se ti může stát že až ti přijde může už být neplatný..
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    mě taky žádný kod nepřišel,zajímalo by mě čím to je. Newsletter mám aktivovaný. Na podporu jsem psala a tam mi napsali ať počkám,tak uvidíme

    Doufám,že nebudu muset na odpověď čekat moc dlouho,aby mi ten kod pak k něčemu byl,kdyby mi náhodou přišel :rolleyes:
     
  9. Korben

    Korben User

    °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠° Podpora ti na to neodpovie. Email posiela BP a nie podpora.
    Skôr by si sa mal pozrieť , či máš potvrdený email a či máš povolený newsletter, prípadne či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
  10. Oboje mám v poriadku a čo sa týka toho black listu, viem to zistiť sám, alebo sa na to budem musieť spýtať podpory?...
     
  11. Korben

    Korben User

  12. tak se taky podelim,kody dorazili oba,ale nejak v tom tapu,pribyla mi hangarova hala kterou jsem nekupoval,ale to tu zatim myslim nikdo nezminoval a dostal jsem lod spearhead,ale tu uz mam davno takze mam ted dve,takze takovy dar nedar.
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Hala byla soućástí balíčku. Já jsem z spearheda spokojen, chtěl jsem koupit :D
     
  14. Ahoj, dostal každý alespoň 1 Voucher nebo jen někteří hráči?? Děkuji.
     
  15. podľa mňa v tom nieje spravodlivosť ked mám aktivovaný bulettin kody chodia ale prišiel mi iba včerajší 1 zatiaľ čo iným už tri, je možné, že ešte rozosielajú? že príde ešte?
     
  16. Kenny

    Kenny User

    Ono to asi bude i tím, že ti lidé mají víc účtů. Skus vyčkat, prý to chodí po vlnách
     
  17. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.