Bonus za pozvaného hráče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Ξ™TommyBCL™Ξ•, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Měly by se splněné bonusy resetovat?

Anketa uzavřena 20/4/14.
  1. ANO

    83.3%
  2. NE

    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny. Mám takový dotaz. Před jistou dobou sem obdržel odměnu za 25 pozvaných hráčů za což jsem obdržel design na goliatha premko atd. Dnes ale byly podmínky a hlavně odměny za tyto pozvané hráče změněny. Dostanou ti co bonus splnily už dřív šanci ho udělat znovu? Ty odměny jsou o moc lepší než ty co byly dřive a myslím že by to většina z nás uvítala. Já tedy určitě :)
     
  2. Ja neviem ale okienko na pozyvanie tam stale nevidim ale nesplnil som to ale uvital by som reset ;)
     
  3. Ale je tam a funguje musíš se lépe dívat :) [​IMG]
     
  4. Crystal

    Crystal User

    osobne si myslim ze urcite kazdy dostane sancu na odmenu

    aj ked vam rovno hovorim robit 25 uctov na 12 lvl.....teda to skor tie veci zarobite v hre
    a pochybujem ze najdete 25 ludi co to bude hrat :) , a asi sa odmena ani ratat nebude ked to budete robit na svojej IP, cize ja sa nad tym ani nepozastavujem :)
     
  5. No ale musíš uznat že ty odměny jsou dost lákavé.
     
  6. Crystal

    Crystal User

    jedina skutocne uzitocna vec tam je havoc a 2 lf4,
    ja len hovorim ze skorej to nahram v hre, jak sa patlat z 25 uctami, a lvl 12 nieje lvl 7 takze asi tak...

    a hovorim BP si to urcite postrazi aby si to hraci nemohli robit sami ako s premium odmenou, cize neradim to skusat radsej
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ja vidim lákavú vec len v tom designu ale to tiež len na hranie "for fun", tie LF4 vytiahnem skôr z brán alebo bední než pozvem toľko hráčov, veď toľko ľudí ani nepoznám čo hrá DO nie ešte aby som pozval nových :D

    Inak keď chcete niečo riešiť, tak len v jednej diskusii.

    Nové dizajny Nostromo?

    Pre duplicitu LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.