Bonus za pozvání přátel

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ††°ρsycнατσg°††, 21/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    po delší době zase hraji a všiml jsem si nových bonusů za pozvání hráčů.
    Co jsem se dočetl, musí dosáhnout 12lvl a hrát na stejném serveru jako já.
    Dotaz č.1 - Pozvaný hráč musí mít jinou IP než já, ale můžou mít 2 pozvaní stejnou IP nebo jinou?
    Dotaz č.2 - Mám pouze 25 pozvánek na získání bonusu nebo můžu poslat 50 pozvánek a když 25 lidí dosáhne 12.lvlu získám odměnu?
    Dotaz č.3 - Co proxy? Nezkoušel někdo? :D

    Díky
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    1. nemôže mať žiadny z účtov rovnakú IP, inak nedostaneš odmenu (logdisky možno hej ale design určite nie).
    2. Pozvánky sú limitované len denne (10 ks myslím) inak je jedno z kolkých pozvaní dosiahneš 25 hráčov.
    3. vygoogli si čo je proxy a možno si odpovieš sám. Tadiaľto cesta nepovedie ale skús ak rád márniš časom :)

    Ono ide o pozvanie nových ľudí do hry, nie o hľadanie ako obísť systém.
     
  3. Díky za odpověď, vesměs co jsem si myslel, ale chtěl jsem se jen přesvědčit.
    K tomu bodu 3, někdo to psal myslím na nějakym webu, že to tak dělal už při předchozích odměnách. Ani jsem to nijak neměl v plánu, na to nemám čas dělat 25 nových účtů, spíš jen pro zvědavost.
    Z mojí stránky asi vše.
     
  4. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.