Bonus za přátele

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DJ-METRIX, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Ahoj Mám takou menší technickou-) Posval jsem pár lidí,v přehledu mám napsáno přijato 7 (v okýnku pod jich vidím jen 5)
    A vedle u bonusu mám napsáno přijaté bonusy 5,ale už nějakou dobu to nemám tzv odfajfknuté
    Mohu poprosit o radu co s tím? a proč to tak je?
    Děkuji ;-)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ak to nemáš odfajknuté pozeral si, či daní hráči dosiahli potrebný lvl?
     
  3. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Ano dosáhli někeří levelu 10 a někteří víc-)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, si robíš srandu, že teba budem učiť prispievať => Jak správně přispívat na forum

    Bonusy rieši systém, ak to neodfajkol asi nie je niečo v poriadku.
     
  5. pajix

    pajix User

    Asi proto, že jsi byl mezi " 72 " ??
     
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu tím myslím to nebude vím o dost lidech co dostali 72 a bonus se jim zapsal a hlavně to na to nemá žádný vliv
    A pokud ano,tak se na to mohu vybodnout abych ukecával známé at tu hru zkusí mě to vadit nebude-D
    Navíc by tímto omezením byl BP sám proti sobě,protože tak mohou přijít o spousty nových a potencionálně platících hráčů
    Takže logickou dedukcí to vliv mít nebude;-)
     
  7. Kenny

    Kenny User

    To, že jste usoudil, že 72 nemá na bonus žádný vliv, jste usoudil jak ? Nikde není napsané, že na to vliv nemá, ale také není nikde, že má.
     
  8. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Jinak prosil bych o přispívání mody či adminy nestojím o nějaké tlachy hráčů ;-D
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Jaké tlachy - Jak vidím, zde mrhám časem. Jedním uchem dovnitŕ, druhým uchem ven.
    Je ráno, tak chvíli vyčkej. Třeba ještě spí. Jsou to také lidi..
     
  10. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Kenny Odpust si své ředči ano? Vm jak to s mody chodí nejsem tu první den,tak prosím tě jdi a věnuj se sobě ano? Děkuji
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Prideľovanie odmien riadi systém, jeho funkcionalita nám nie je známa.


    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.