Bonus za priateľov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predynko, 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Predynko

    Predynko User

    Ahojte mám otázku k tým novím bonusom mám odfajknuté prvých 5 a zaujímalo by ma či dostanem ten dizajn na nostromo alebo nie ? :) A ešte k tomu mám Získané bonusy: 6 a kamoš mi nejak 4 dni dozadu neviem presne kedy ale bolo to teraz dákedy a boli ešte tie normálne 7 lvl-lové a ten mi nepripočítalo, keď mám tých 6 tak stačí keď mi dakdo urobí 4 priateľov 11 lvl a mám to 10-kové ?
     
  2. Crystal

    Crystal User

    pokial si si spravil ucet sam, alebo niaky z nich bude mat 2 a viac shod v IP, dizajn asi nedostanes

    a nepripocitali ti to preto lebo ked si robite tie ucty sami alebo vasi kamosi, odmenu nedostanete

    a na 10kove musis mat 10 uctov na 11 lvl...nie len 4...a ucty sa nesmu zhodovat v IP
     
  3. Predynko

    Predynko User

    Prečo by kamoš nemohol robiť ? :) robil zo svojho PC :) a nie nerobil som si ich sám ...
    +jee to nefér pre tých čo to maju spravené :)
     
  4. Crystal

    Crystal User

    kamos moze, ale len 1 ucet na inej IP adrese, akonahle robite viacnasobne ucty, odmena sa blokuje
     
  5. Predynko

    Predynko User

    šak robil 1 vźdy som niekoho iného našiel ..
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Odmeny rieši systém.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.