BONUS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukino20, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukino20

    lukino20 User

    Dobrý deň. Som hráč z GE1 no darkorbit som cez dva roky nehral a teraz som sa vrátil. Ako som zistil, je tu jedna ponuka ktorá mi pri prihlásení vyskakuje stále na obrazovku. Obsahu ponuku na kúpu 150 000 Uridia za 33€ . Moja otázka znie : ak túto ponuku využijem počas MHH , dostanem teda 450 000 uridia ? alebo to len strhne 33€ a da mi to 150 000 Učka ? pretože ak by to tak bolo, viac sa oplati za tie peniaze nakupit uridium normálne a dostanem 300 000 Učka.
    Dúfam, že to nepíšem do zlej kolonky a dakujem vopred za každú odpoved :) . Pekný večer
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    lukino20: Ano, pokud ji využiješ na MHH, dostaneš trojnásobek. :)
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    lukino20 jak ti pise spoluhrac, bonus MHH se na nabidku vztahuje. Mas jeste nejake otazky k tematu?
     
  4. lukino20

    lukino20 User

    Aha super chalani dakujem :) este poslednu . Tato ponuka po aplikovani zmizne alebo sa da viackrat vyuzit ? dakujem za odpovede
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    lukino20 tato stejná nabídka už podruhé využít nelze, jakmile ji využiješ, zmizí.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    lukino20: No pokud vím, můžeš ji sice využít jen jednou, ale danou věc můžeš v rámci toho jednoho nákupu hodit do košíku až 5x. :)
     
  7. baty77

    baty77 User

    A většinou se po nákupu zobrazí cedulka se stejným titulem, ale s jinou nabídkou...
     
  8. lukino20

    lukino20 User

    aha :) dobre hosi dakujem vam , pomohli ste mi :) pekny vecer vam prajem to je vsetko
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.