bonusové balíčky PLUS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 19/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Může mi prosím někdo poradit,jak se správně komunikuje s platební podporou,aby řešili problém s funkčností bonusového balíčku?
    Kolonky na určení problému jsou nedostačující a ne vše vystihující?
    možnosti výběru: neobdržený dobropis,obdržená chybová hláška,černá listina,zablokovaný účet/nedoplatek

    Já ale neřeším problém s platbou,ale řeším mylnou informaci před koupí a následnou nefunkčnost balíčku dle dříve prezentovaných informací.
    Nevím,na co tam je možnost vložení nějakých dokumentů,když je stejně nikdo nečte a hlavně řeší úplně něco jiného.
    Možná skoro všem budu připadat šměšný, ale jsem člověk,který je velice principiélní a ignorace jiných lidí mě přivádí k šílenství.Kolik času už jsem nad tím strávil a výsledek je nula nic.
     
    misiu2203 tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já se nechci odvolávat nebo vypovídat smlouvu.
    Já chci jen odpověď na jednoduchou otázku?
    Jak má správně fungovat bonusový balíček PLUS?
    BP prezentuje balíček uridium na 3 měsíce a po zakoupení mi naskočí na měsíc? To je to tak těžké mě pochopit,o co mi jde?
     
  4. Korben

    Korben User

    ZOHAN Kolega ti už v jednej teme odpovedal že sa jedná o chybu v preklade, tak že neviem čo ti mám k tomu ešte napísať. Vysvetlenie si už dostal a máš už len jednu možnosť a to ak s tým nesúhlasíš , tak sa obráť na tú adresu na ktorú som ti dal odkaz.

    Teraz som si všimol že to riešiš aj v druhej téme , tak nechápem prečo si vytvoril druhú tému.

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCk.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.