Bonusové Boxy(Double Boxy)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem OSES*ACS, 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete Místo munice něco jiného nebo munici?

  1. Když máme plný prostor munice chceme to nahradit něčím jiným co padá z boxů!

    3 hlasy(ů)
    75.0%
  2. Chceme aby nám padala munice jako dřív i přez náklad

    1 hlasy(ů)
    25.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. OSES*ACS

    OSES*ACS User

    Zdravím moje první otázka je proč se dalo to že když máte plný sklad munie tak už nejde zbírat z boxů, pokud vím dříve to šlo je to snad uděláno kvuli Botování?
    Nevím ale když se tak zamyslím tak co pak maj lidi z toho že si za cca 350Kč/CZ
    koupím Double Boxy a jen jim navrchu bliká Nemůžeš zbírat.......... ?
    Mylsím že éra botování je zanámy a myslím že není problém vrátit boxy jako byli původně když už je napraveno aji snižovanání odmněny po určité době zbírání...!
    Druhá věc je když se alespon trochu zamyslím tak Když mám Př nákladní prostor na munici 50.000/51.000 a nanoplášť mám 160.000 Max a jde 160.000 Max z GG tak proč jde munice dál z GG a z boxů ne ? ení to jen kvuli tomu že kdyý by někdo mněl pný sklad munice tak by mu tam munice napadala? Myslím že by padalo více dílku dobran v tom asi bude háček brány by byli min. o polovinu levnější....
    Takže bych chtěl založit hlasování... ---->
    Myslím že čímdál víc lidí využívá Double!!!
    Hlastujte Hore! :)
    Přeju pěkný den :)
     
  2. Nepatrí to náhodou do Aktualizace a nápady ?
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Vtip je v tom, že v anketě není nic, čím by se zavrhl tento "návrh". Každá z těch dvou možností hlasuje pro návrh..
    Krom toho, jak řekl David, máš to ve špatné sekci. Ještě k tomu to máš špatně napsaný, nemáš tam klady, zápory.
    A krom toho všeho návrh má vypadat dobře, když už. Když je to celé podtržené, vypadá to dosti blbě, bolí z toho oči.
    Za tohle nedostaneš zlatýho bludištáka :(
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.