Bonusové boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .-KMOTR-., 31/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .-KMOTR-.

    .-KMOTR-. User

    Čest jak to ted s boxíky admin Joe mě přesvětčoval že zisky byl zvíšen o 50% ale zkutečnost je jina z box ktery jsem měl za 100 je ted za 105 U to je 5% nebo se už nezapočítavají protokoli v petu a SB jak to ted je???
     
  2. Joe

    Joe Guest

    Oproti normálním mapám je na pvp jejich obsah o 50% vyšší, ale jen v případě že je sbíráš ty nebo pet bez protokolů. Dále Jejich obsah lze navýšit u peta protokolama a u lodě a u peta profilem pilota, popřípadě zakoupením bonusového balíčku dvojnásobek a někdy jako odměna pro firmu například za vyhranou bitvu o boje nebo spaceball.
     
  3. .-KMOTR-.

    .-KMOTR-. User

    Joe čteš co píšu??? na chatu jsi mi psal že je 50%, višší na petu mam 34% profil 4% a 100% bonusového balíčku dvojnásobek, musíme se domluvit je ted nak zvíšena odměna z boxu nebo ne??? na to se ptám pokud ale jsi mylel že je zvíššen oproti normalí mapě to už dávno vím a diskuze se tak stáva scela bezpředmětnou :)
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Pokud jsi ve firmě MMO která na cz1 včera vyhrála spaceball, máte odměnu o 5% uridia ze všeho víc, tohle myslíš? To bylo na chatu psáno také, dokonce několikrát.
     
  5. Korben

    Korben User

    .-KMOTR-. Nieje nič zvýšené pokiaľ tvoja firma nezískala nejaký bónus v akcii.
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    a sbíráš ty boxy ty, nebo tvůj pet? pokud je sebereš ty, tak se skutečně protokoly nezapočítavaj
     
  7. .-KMOTR-.

    .-KMOTR-. User

    Aha tak to tedy je díky za odpovět, jinak moc chat nemužu sledovat. Takže je zisk o 5% a to kvuli včerejší akci na to jsem se ptal :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.