Bonusový balíček "Sleva"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°Føгενεг°Hαρργ°», 15/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry vecer, asi tak pred mesicem sem dostal za obednani uridia slevu na 1 mesic coz bylo na akci ktera se odehravala. Ted se koukam v sekci ''predplatne'' a vidim ze Bonusový balíček "Sleva" se prodlouzila znova ale na vic trva do 25.07.2017 coz je nemozne koukal sem se I na bankovni ucet jestly sem za tuhle platbu mel neco strhnuto ale nic mi za tuhle platbu nestrhlo proto se chci zeptat zda se jedna o bug ve hre protoze jak ja vim tak sleva se da zakoupit maximalne na 8 tydnu. Dokonce tam je i ID platby: S116490240 a balicek je aktivni. Pisu to sem protoze nerad bych dostal ban za vyuzivani bugu coz neni ani moje vina nevim jestly ten balicek ktery sem obdrzel znovu je legalny a nebo ne. Vzdy si slevu koupim sam tak jak uridium a premium. Sem platic a nerad bych prisel o ucet kvuli tomu co neni moje vina, o par uz sem prisel. Predem dekuji za odpoved
    ID:160955255
    «°Føгενεг°Hαρργ°»
    Server GE3
     
  2. Borat

    Borat User

  3. snazim se tam ted napsat ale pise mi to ze se vyskytla nejaka chyba. Uz sem to zkousel asi 10x :-/
     
  4. Borat

    Borat User

    Naposledy upraveno: 1/3/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.