Bonusový balíček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 11/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, na mail mi přišel bonusový balíček. Vám určitě taky. Klikl jsem na Upgraduj vybavení, ale odměnu jsem nedostal. Zkoušeli jste to? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Odhlaš se úplně ze hry, a potom se znova přihlaš a měl bys to mít:)
     
  3. -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Lenka84

    Lenka84 User

    Já žádný email nedostala jak je to možné a buletin mám zaplej.
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Neposílá se to všem. Já ho třeba taky nedostal, pokud nepřišel před pár minutami. Pokud je to nějaká kompenzace, tak to bude rozvedené v ofiku, jinak BP takhle občas pošle pár mailů a ne vždycky řekne komu.
     
  6. Možná je to jen pro ty, co ještě nevyzkoušeli TA, protože je to e-mail propagující právě TA a BP zaslalo vybavení právě pro tyto souboje :) + nějaký info navíc. Každopádně pokud vám to nešlo, tak to zkuste za pár hodin znova :D Mně ten e-mail přišel před 5 hodinama, ale po otevření mi to vypsalo: "Je nám líto, ale tento kód byl již použit", tak jsem byl docela překvapenej, když jsem otevřel nepřečtenou zprávu. Pak jsem se zkusil kompletně odhlásit z DO, jak tady radil RainbowCrashCZ, ale pořád to nešlo. Teď, po 5 hodinách to konečně zafungovalo :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Nikde nieje napísané že bónus dostanú všetci , ale aj ak to BP posiela všetkým, tak mnohý môžu byť na black liste , prípadne majú nastavenú ochranu v emailovej stránke a potom im nič ako reklamy , nechodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene, myslím si, že to black listem ani ochranou ve schránce nebude. Leda že by si BP přidával maily na blak list bez jakéhokoliv prohřešku, neb teď mi poprvé bulletin nepřišel, ale to se dá prověřit. Spíš si myslím, že si BP stanovil nějakou podmínku, kterou někteří hráči prostě nesplnili.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Jezis neni povinnost to zasilat vsem, kdo nedostal,tak nedostal.

    Jestli si nekdo mysli ze se ted bude proverovat kazdy email na black listine,tak je na omylu. To by na podpore nedelali nez jenom tohle.
     
  10. Korben

    Korben User

    TRIXT trocha poopravím tvoju predstavu o black liste. BP na black list dá hráča len v prípade ak hráč odmietne prijímanie správ o hre, inak sa tam hráč môže dostať nastavením emailovej stránky, ktoré potom môže vyhodnotiť email od BP ako spam a automaticky stopne prijímanie emailov z adresy od BP a bum si na black liste. Potom to ešte robí aj samotný prevádzkovateľ emailu , najviac sa to stáva na sezname, kde je najviac emailov na black liste. Na G-mail , tam si zas dosť hráčov nevšimne , že schránka je rozdelená na viac časti, ďalšia chyba môže nastať aj zaplnením emailu a správa jednoducho nepríde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. V tom mailu bylo napsáno, že to dostanou všichni, kdo mají 7. a vyšší level. Takže buď máte malý level, nebo to prostě každý nedostal:D
     
  12. Korben

    Korben User

    RainbowCrashCZ Prečítaj si ten email ešte raz. Ten level 7 môže ísť do arény a nie že email dostali všetci až od levelu 7.
     
    -baghira2- a GoodCraftCZ tohle ocenili.
  13. Sandy_Rivers zasílá se to i těm, co už v TA byli :) Jsem toho důkazem, odměna se přičetla :D
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    No tak Belgame, nemusíš mě oslovovat jménem, stačí přezdívka. ;) Jinak je mi jasné, že email nemusí obdržet každý. Jen je v tomto BP samo proti sobě, když nespecifikuje podmínky. Pak to vždy rozvíří diskuze typu "Proč ne já, když on ano".

    Korbene je mi jasné co je černá listina (BL). Je rozdíl mezi BL, který si může udržovat BP a BL, který si udržuji sám ve své poště. Zatím co o svém BL mám veškeré informace o BL na straně BP nevím zhola nic, jen to, že podpora ho občas prověřuje.

    Jen tak naokraj, osobně nepoužívám žádné veřejné služby pro provoz svého emailu, ale samozřejmě je mi jasné, že si spousta lidí netuší, že existuje v poště záložka spam a v tom je většinou ten problém.

    P.S. Kritérium nebude určitě jen účast či neúčast v TA neb email obdrželi i ti co tam ještě nikdy nebyli a i ti co tam již byli.
     
  15. baty77

    baty77 User

    A mám taky dotaz: V emailu je a obrázku PLT2021 raketa, DD-M01 mina a EMP-M01 mina, ale vedle ve sloupečku není o EMP minách ani zmínka, je tam napsáno 5 EMP pulsů... Jen drobná grafická chybička...
     
  16. kit458458

    kit458458 User

    pomožte prosím dostal som ten balíček a ma to napojilo na global europa 5 tam som dostal ten balíček ale na globalnej europe 7 som nedostal bonus.​
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

  18. Korben

    Korben User

    kit458458 V tom ti nikto nepomôže. Pripojilo ťa to tam, ku ktorému účtu bol balíček poslaný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -Merkur-70

    -Merkur-70 User

    taky se mi to stalo dám upgrade vybavení kliknu a pak nic sem nedostal nechápu a podruhý kliknout na to nejde .. :( :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.