Bonusový email a odměny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Deathwalker79, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Psaní velkým písmem znamená křičení ;).

    Ten kód jsi ty, nebo někdo jiný nemohla použít na jiném účtu? Kopíruješ určitě celý kód?
     
  2. TURDAN

    TURDAN User

    Omlouvam se ted sem si precetla pravidla ten kod prisel me do mejlu na muj ucet do hry
     
  3. Kenny

    Kenny User

    A skopíroval jsi to přádně ?
    EDIT : Pardon, trošku opožděná reakce
     
  4. TURDAN

    TURDAN User

    Ano
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Tak kde by mohla být chyba dál, nemá někdo jiný přístup na tvůj e-mail?
     
  6. TURDAN

    TURDAN User

    ne to neni jen tak jednoduche se dostat na muj mejl
     
  7. Kenny

    Kenny User

    No tý brďo (snad to Zafe říkám správně, prosím omluv mne :D), já dostal spearhed :DD
    EDIT: Jak tak koukám, tak i hangárovou halu :D
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Kenny tý brďo, píšeš to správně :D.

    Myslíš jako za ten kód? Tak to ti teda závidím (v dobrém), jen je škoda že už ho mám :D.


    TURDAN netvrdím že se ti tam někdo naboural. Prostě se ptám a snažím se vyloučit všechny možnosti. Zkus ještě jednou kód okopírovat a vložit, hlavně dej pozor aby jsi to tam dala celé. Předpokládám že jsi ho nikde nezveřejňovala.
     
  9. TURDAN

    TURDAN User

    Omlouvam se ale zadavala sem ho spatne pritel mi pomoch dekuji za pomoc :)
     
  10. Ahoj
    Jak píše Kenny,dostal jsem dnes další,s těmi včerejšími už třetí mail s kódem.
    Je tam hangárová hala,loď Spearhead a nějaká bílá munice...:)
     
  11. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No co dotat k tomuto prekrasnemu darku :) -asi jen opet dekuji ze mne opet jako dlouholetemu a slusnemu hraci nic neprislo.Je mne jiste ze mne nikdo tady ani na podpore nepomuze ac snaha o to byla.Jak vydno je potreba mit neco navic aby clovek za roky hrani neco dostal a ne jen daval -za mne palec nahoru a doufam ze to tak pujde dal.
     
  12. SorathTomy

    SorathTomy User

    Fíha , za poslední týden se Bp nějak rozhodlo udělat emailové šílenství :)
    Což jsem samozžejmě rád ...
    Za týden 3 kody ? :) No proč ne ..
    Palec nahoru
    Díky
     
  13. Kenny si členom TGC? lebo mne neprišla spearheadka ani hala :/ je to dosť odveci, že si to chodí komu chce fakt, teraz každý bude mať v jednom kode veci vo vyššej hodnote ako 80k urka a ked vám približne prišiel kod s tou halou- a je modrý či žltý?? díki
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  14. kevco

    kevco User

    Ahoj muzu jse zeptat proc jsem nedostal kod k ty sperheadce ??
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    No teda,jak to tak čtu,to vám můžu jenom závidět (jen v dobrém)

    Jen teď přemyšlím,proč mě nic nepřišlo?
    Jako já jsem hodná celý rok :D a žádný kody mi nechodí...zajímalo by mě v čem je chyba..
     
  16. Taktiež som nedostal kód ku Sper.(len prvý kód mi prišiel) a to mam aktivovaný informačný bulletin.
    Ako sa to rozosiela? náhodne?
     
  17. jogurt500

    jogurt500 User

    nedostal jsem Email a nevím proč??:(
     
  18. jogurt500

    jogurt500 User

    poradíte mi
     
  19. Lucii

    Lucii User

    Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,už asi po 3x se stalo že mi mail nepřišel,proto bych se chtěla zeptat kde se mám ptát na to jestli jsem na black listu,jednou mě zablokovali učet a potom odblokovali s tím že to byla chyba v systemu,proto se ptám že na nic co jsem neudělala kupon nedostanu,předem díky za odpověď.
     
  20. TWL ja som tiez neobdrzal nijaky email a kamos obdrzal 2 s 2 kodmi preco ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.