Bonusový email a odměny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Deathwalker79, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *YUPS*

    *YUPS* User

    heh.ja tez nic nedostal.a nikdy nedostal.
     
    Teira tohle ocenil(a).
  2. a zase admini a moderatory nevedia preco mi sme neobdrzali emaili :( to je uz asni vsetko nanic :(((
     
    Máca a radimekk2001 tohle ocenili.
  3. *YUPS*

    *YUPS* User

    hm..me nic nikdy neprislo.hraju neco pres rok,mam 3 hangary,boter nejsem,hold ale neplatim,tak asi proto nic nedostavam:)
     
  4. ja taktiez no mam 2 hangari tu chalani vsetci maju a ja vzdy nemam :( no tato hra sa mi ako uz ani nepaci ze oni dostanu a mi nie to kde sme dospeli ?
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  5. mayzi95

    mayzi95 User

    čaute chcem sa spýtať každému chalanovi prišli aspoň dva bonusové kody a mne nikdy nič nepríde tomu nechapem newsleeter mam v poriaku a nič diki za odpoved
     
  6. Korben

    Korben User

    No admini a moderátori tu napíšu až potom keď sa to tu ukľudní a keď hráči prestanú nezmyselne tvoriť duplicitné témy na fóre.
     
  7. hele já dostal 2x kupon\y ale nemam stejné věci v jednom jsem měl dokonce spearheva a hangar +
     
  8. Podla mna preto spamuju lebo nemate normalnu odpoved si myslim ze az tak slepi niesu ze tu je vytvorena tema ktora ma uz 4 strany ... no nikdy sa nedockame normalnej odpovede ze preco sme niektori nedostaly ziaden email s kodom a niekto dostal 2 az 3 emaili s kodmi ....
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  9. mayzi95

    mayzi95 User

    hej to verím ...ale vždy ked pride každému tie kody tka mne ani len ten jeden ani minule ani predtým nič
     
    GrofikCZ a голубойБОСС tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    голубойБОСС pozri , nemienim sa tu vôbec rozčuľovať. Kto nedostal email , tak buď má niečo zle nastavené, alebo je jeho email na black liste, alebo bol boter , alebo si email jednoducho nezaslúžil.
    Tak sa svojimi výrokmi ukľudni. Tak že nateraz akékoľvek napadnutie BP , moderátorov budem trestať okamžitým banom.
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  11. Nic sem nedostal Žádný kod :(
     
    GrofikCZ tohle ocenil(a).
  12. ano korben nic v zlom ale teraz su vsetke emaili zle nastavene dalsie su na plack listine a zostatok boli boteri no je mi z tohto vyroku smiesno :D hahahahahahhaha
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  13. Clif

    Clif User

    Ok hrám 8 dní nič zlé som neurobil ani som nemenil email ani nič a človeka to dosť mrzí že zrejme koli chybe v sistéme ste ho vynechali skús sa vžiť do kože tých kt. to neprišlo necítil by si sa aj ty ukrátený ??
     
  14. Kenny

    Kenny User

    Pokud hraješ tak málo, tak nemáš asi zaškrtlé, dostávat bulletin v nastavení. Pak ti budou chodit zprávy od BP :))
     
  15. Clif

    Clif User

    možem sa spýtať čo je BP skratkám moc nerozumiem v Počítačoch moc zbehlý niesom
     
  16. Korben

    Korben User

    No tak že. Email v ktorom bol spearhead , hangár a ucb100 , bol zasielaný hráčom ktorý mali potvrdený newsletter a boli neaktívny alebo boli v hre menej aktívny. Tento posledný email bol motivačný a tak ho všetci nedostali.

    Clif BP znamená Bigpoint.
     
    mayzi95 tohle ocenil(a).
  17. Kenny

    Kenny User

    Korbene, pak tu je opravdu chyba... Já spearhed dostal, a mám nahrátejch 1100h
     
  18. Korben

    Korben User

    Pre nevhodné vyjadrovanie užívateľov , téma uzavretá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.