Bonusy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mihalcea38[CAFE], 20/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň.
    Mám na účte pozvaných 6 priateľov, za ktorých som už obdržal bonus a teraz to zmenili, že hráč za 5 priateľov dostane bonus + k tomu ešte nejaký design na nostromo. Chcem sa spýtať či mi ešte tento design pribudne alebo či sa dá ešte nejakým iným spôsobom získať, keďže už som mal pozvaných 5 priateľov. A za tých 25 priateľov sa dá ešte stále získať ten design na goliata či už nie?
    A ešte posledná vec, na niektorých videách čo si robia hráči som videl, že hráč mal napr. na štít 50% zosilňovať alebo na dmg 20% ale boostery pre štít sú len 25% a pre dmg 10%. Ako sa to dá zvyšovať? Počul som aj, že cez skupinu, ale ten hráč na videu tam bol úplne sám ani nikoho nemal v skupine.
    Za odpoveďe vopred Ďakujem.
     
  2. vyplatí se design Vanguisher nebo ne.ten bonus je i na + odměny,boxy,zdroje,dmg atd?
     
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    Mihalcea38[CAFE] - Čo sa týka bonusu za priateľov, po starom museli mať hráči lvl7. Teraz je to zmenené, hráči musia mať na prvý level bonusu minimálny level 10. Pokiaľ to splníš, design dostaneš.

    2, Nie, design na loď Goliath sa už získať nedá.

    3, To čo popisuješ sú tzv. "double boosters". Pokiaľ budeš mať booster BO1 a počas jeho trvania kúpiš booster BO2, ktorý sa dá dostať v akcii počas Mega Happy Hour, bonus z boostrov sa spočíta. Čiže príklad: pokiaľ budeš mať booster SHD-BO1 (25% štíty) + kúpiš booster SHD-BO2, budeš mať booster na štíty 50%.



    *OFFICE-CLEANER* - Design Vanquisher poskytuje 5% bonus na každý zisk vplyvu a k tomu 7% bonus škôd proti všetkým konkurenčným pilotom! Je to iba na body vplyvu a nepriateľských hráčov, žiadne ďaľšie bonusy neposkytuje.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.