Boosters/MHH

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 11/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Zdarvim

    Chtel bych se zeptat z jakeho duvodu po vcerejsi MHH ktera se na GE2 konala od 20:00 do 21:00 uz dnes v case 18:40 nejdou koupit distribucni bostry ? Vzdy to bylo tak ze po MHH do casu kdy se zacinala konat minuly den trvala akce na distribucni boostry/munici atd... Neni to podminkou ze musi byt presne takovy cas ? nebo je to neco kvuli dominanci ? Bohuzel jsem takle prisel o koupi bostru jen za to ze jsem pocital s casem ktery fungoval driv..Ale uz asi znam odpved ze to neni podminkou jako nahodne vygerovana MHH o nedeli :) ale i tak se ptam.

    Diky za odpoved

    Imperio
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Imperio všetky akcie a bonusy sú tak, ako si ich BP dá. Či už chybou alebo úmyslom bola ponuka kratšie vedia len v BP a nič iné ako odkázať ťa na ďalšiu akciu mi nezostáva. Dobudúcna doporučujem kupovať muníciu či boostre okamžite ako máš na to prostriedky, občas sa zaváhať a odkladať to nevypláca.
     
  3. Korben

    Korben User

    Malo by to byť 24 hodín ale ako píšeš, nieje to podmienkov.
     
  4. Imperio

    Imperio User

    Jeste jedna otazka k tomuto tematu s bostry :) Chtel jsem zeptat ten tyden vsedni dny stalo se nekdy ze uz byli distribucni bostry ke koupi ? kdyz napriklad firma vede dominanci tak se zobrazuji RSB,EMPY, atd tak se zobrazuji i bostry distribucni ? ptam se protoze jsem si toho nevsiml tak jestli nahodou jeste mam nakou malou sanci abych ty distribucni ziskal :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Skôr mám taký dojem že aj v priebehu týždňa bola MHH.

    EDIT: A ešte sa my zdá že v jednu nedeľu neboli v obchode boostre a ani munícia , tak to potom pustili extra na 3 dni.
     
  6. Crystal

    Crystal User

    v stredu bola MHH cize v stvrtok boli tusim boostre...

    no musime sa zmerit ze mhh v poslednom case byva uz aj v stredu :)

    a ano minulu nedelu neboli boostre, moze to byt aj preto
     
  7. Imperio

    Imperio User

    Mozny to je a toho jsem si zas nevsiml ja .. ale ted mi prislusnik firmy VRU (momentalne domimanti firma) rika ze ma ke koupi RSB,EMPY atd.. ale ne distribucni bostry(ty tam nemuze kupovat protoze je ani jako vsichni nemaji k dispozici) ! a my jakosto firma MMO nemame nic predpokladam ze i EIC ... a to s MHH nema nic spolecneho ..

    EDIT: myslel jsem ze kdyz firma ktera vede v dominanci ma ke koupi jen specialni munici x4 na demaneri x8
     
  8. Crystal

    Crystal User

    Imperio distribucne boostre nemaju s dominanciou nic spolocne, je tam len municia nie boostre
     
  9. Imperio

    Imperio User

    Doba trvani techto akci neni dana v zadnych pravidlech a je dana ciste na uvazeni spol. BP. <- odpoved podpory

    Dekuji uz je mi vse jasne .. pockam jsi dalsich 14 dni na dalsi MHH spolecne s cestovym 50% bostrem .. moje chyba ale bohuzel kdyz neco nema byt tak jako je to vzdycky tak by se to melo ohlasit .. clovek ceka ceka docka se a proto ze jsi sel koupit neco k jidlu do obchodaku musi cekat dalsich 14 dni :D ..

    Diky muzete : ,,lock,,

    Imperio

    EDIT : udelam to tak ze resetnu stud.body a dam si nake body do Vesmirne etikety abych ziskal aspon tech 10% jako distribucni boster :D
     
    Naposledy upraveno: 11/8/14
  10. mhh bola v stredu a rsb sa dala ešte včera aj s boostrami kúpiť. server CZ1
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na zadost autora tedy uzaviram. Preji prijemnou hru.
     
  12. Korben

    Korben User

    Imperio Niekedy bola MHH raz do mesiaca a nikto nevedel kedy bude, no a keď ju hráč prešvihol, tak čakal znova mesiac. Dnes je MHH ako na bežiacom páse, tak že by som v tom až taký problém nevidel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.