Boostery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 28/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borat Minulou neděli jsem si koupil uridium a nedostal jsem 50% booster na čest.. :)
    Kompenzaci jsem žádnou nedostal. Zajímavé.. :)
     
  2. Borat

    Borat User

    A písal si na podporu hry? Lebo tu sa riešia obyčajné boostre a ich kompenzácia a nie 50% boostre.
     
  3. Ano, psal jsem na podporu. :)
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Borat v ofiku napsal:
    Jak mám této větě rozumět? Toto je kompenzace za nefunkčnost nebo za ztracené boostery?
    Zmizí mi booster dmg B-02 na 31 dní a jako kompenzaci dostanu stejně, jako ten co ho v tu dobu měl třeba jen na hodinu?
    Zmizí mi booster HP B-01 na cca 70-105 dní(toto nevím zcela přesně ) a dostanu jako kompenzaci 30 dní?
    Co k tomu dodat. Doufám, že mi zítra někdo odpoví i z podpory.
    Bojím se už spojování serverů, co nám zmizí příště?
     
  5. Zohane, priste to bude vybava z hangaru. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Nu, moc tomu nerozumím. Je to tedy tak, že pokud byl hráč minulý čtvrtek od 14:00-18:00 na mapě a měl boostery, tak dostane kompenzaci? A to všechny základní boostery, i ty, které neměl? Na 14 nebo 30 dní podle toho, jak dlouho byl v ten čas (14-18h) na mapě?
     
  7. Bude to jinak, ja dostal jen 4 boostery na 30 dni. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Karlos

    Karlos User

    vzhůrudoboje pokud vím náhrada za 50% booster byla připsána VŠEM viz. oficiální oznámení.
    ZOHAN- obrať se na podporu hry určitě se tvým případem budou zaobírat individuálně pokud jsi měl boostery na delší dobu. BP udělal všeobecnou kompenzaci protože není možné prozkoumávat každý jeden účet a zjišťovat kdo měl v té době jaké boostery a na jak dlouho,jednoduše by to trvalo strašně dlouho.
    Pokud měl někdo booster na hodinu bude kompenzován nižší sazbou a to 14 dní to se,ale bude týkat pouze boosterů které se dají získat z NPC nebo beden a jsou jedno hodinové.Pokud měl někdo booster např. B-02 a měl mu vypršet po dvou minutách dostane kompenzaci na 30 dní.Jinak by to bylo tak složité že by jste se kompenzací mohli dočkat taky po dvou letech a to by si nechtěl asi ani Ty ani nikdo jiný.

    S omluvou za způsobené problémy:

    Sentiero,
    podle mě to bude spíše podle toho jestli se jednalo o jednohodinové boostery nebo desetihodinové.Opravdu není v silách BP zjišťovat kdo v danou chvíli měl jaké boostery a na jak dlouho (zbývající čas),proto udělal kompenzace v rozsahu aby spíše každý dostal více než méně.V případě že měl hráč boostery na delší dobu měl by se obrátit na podporu,která to snad vyřeší pak individuálně ovšem dá se očekávat že to pak bude trvat delší dobu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/8/17
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    Kompenzácia bola daná plošne a je zbytočné písať na podporu. Podpora nemá ako overiť na akú dlhú dobu hráč mal, alebo nemal booster, tak že podpora nebude individuálne boostre pripisovať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Korbene? Toto Tvé tvrzení snad nemyslíš vážně? Já si koupím boostery za reálné peníze a podpora nemá možnost si něco ověřit?
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  11. Korben Dobrý den pane: Game Administrator:( Neni to trošku hloupé? Jsou hráči jako je např. ZOHAN kteří mají boostery např. booster HP B01 90 dní apod. 90 dní boosterů mu vezmou a dají mu 30?:D:eek:
     
  12. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Nie nemá, podpora vidí trvanie boostrov, no nie to, že koľko si toho mal pred stratou.
    *jakub1310*, Píš prosím sám za seba. Inak treba si prečítať VOP. Tam je niečo aj o odstúpení od zmluvy a aj o kompenzáciách. Čo je a čo nieje hlúpe, o tom nerozhodujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vůbec jsem tvou odpoved nepochopil? Oni nic nevidí a podle čeho tedy určili, že někdo dostal booster na 14 dní, někdo na 30 dní a někdo žádný? Jaké boostery jsme vlastně dostali a jak si to máme ověřit?
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Podpora hry, to nieje tým vývojárov. Podpora hry vykompenzuje ,alebo pripíše čo môže overiť, ostatným sa zaoberajú vývojári. Overiť ? No pokiaľ vieš na koľko dni si mal boostre, tak by si mohol zistiť, ktoré boostre ti boli pripísané.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Cením si takového přístupu od BP. 30 dnů herního času...s tím jak hraju, to mám tak do důchodu :). Trošku mi je líto těch, co měli nahrabáno a teď maj méně, no na druhou stranu...vzpomeňte si jak to chodilo dřív, byl problém, společnost se omluvila a tečka, bez kompenzace.
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Karlos, no právě.. a v tom je ten problém. :) 50% booster byl připsán VŠEM, i těm, kteří si ho nezakoupili..
    Ale tyto boostery nejsou pro všechny.. :D
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    123812 napsal :
    Já si myslím, že jsem dostal pouze dmg B-02, HP B-01 a cd B-01 vše na 30 dní.
    Potom nechápu, proč někdo dostal více a někdo méně a jak si to máme ověřit?
     
  18. Mamina71

    Mamina71 User

    ZOHANe, já jsem také přišel o nějaké boostery (cca 8 dnů DMG-BO2 a cca 50-60 dnů HP-BO1), ale než se připsala kompenzace, tak jsem si stavy všech ostatních boosterů stihnul zapsat.
    A musím říct, že jsem celkově velice spokojený - sice jsem přišel o několik desítek dnů boosteru HP-BO1 (měl jsem jich v zásobě rozhodně více než na 30 dnů), ale dostal jsem kompenzaci po 30 dnech na boostery DMG-BO1, SHD-BO1, CD-BO1, HP-BO1 a DMG-BO2.
    S tím, že BO1 boostery nekupuji, ale dražím (kromě cool downu - ale ten stejně na Surgeonovi nemám jak využít) a za uri nebo reálné peníze kupuji jen vybrané BO2 boostery.
    DMG-BO2 jsem měl asi na 8 dnů a nyní jej mám 30 dnů. To je velice dlouhý herní čas 720 hodin, takže za mně velká spokojenost s tím, jak se nyní BP k problému postavil čelem.

    Ještě z toho pro mne osobně plyne jedno drobné poučení (protože se chystá spojování i CZ serverů a kdoví jaké možné ztráty to přinese), abych si přestal syslit boostery na tak dlouhou dobu dopředu.
    Většinu BO1 boosterů mám mezi 50 až 60 dny. To je 1200 až 1440 hodin hraní. Až nyní vidím, jak strašně moc to je, a že to možná ani nikdy vše nespotřebuji. Takže se můžu zklidnit v nočních dražbách :) a nechat ať více boosterů zbude na ostatní.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud se spojí servery a bude hrát více lidí, tak budeš rád, že nějaký ten booster máš a chci vidět ty ceny v aukci na cz serverech, když včera se dmg booster dražil navečer za 1 miliardu kreditů?
    Jsem ochoten BP odpustit nepřipsání HP boosteru B*01, ten mě stál pouze nějaký ten herní čas a kredity, ale ztrátu 30-ti dní dmg boosteru koupený za reálné peníze,za ten budu bojovat dále. Dopisování s podporou je zatím zábavné až komické a připadám si jako nesvéprávný prvňáček, co by neměl nikoho otravovat.Na jasně opakovaně položenou otázku se dozvídám odpovědi, které by mne ani ve snu nenapadly. Připadá mi, že podpora se mnou hraje asi jinou hru, nebo uř fakt nevím, co si mám o tom myslet.
    Dĺžku boostrov si môžete zistiť v obchode. s pozdravem....
    Opravdu cenná informace, jen by mne zajímalo, jak dotyčný člověk četl mou otázku?
     
  20. Hezký den , taky by mě to zajmalo já osboně ten den a v té době na hře byl a hrál ale žádné boostery jsem nedostal .. a na podpoře žádna odezva co proč jak jsem nedostal .. tak nevím co dál ..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.