Boostery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 28/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warden

    Warden User

    Prosím, kdo se domnívá, že byl poškozen v inkriminovaném čase (24.8. od 14 do 18 hod), uveďte své ID. Korben již psal, že je pošleme k vyjádření na BP. Žádné nové informce dosud nemáme. Pište jen svá ID.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. 72358514
    cz2
    doposud jsem nedostal nějaké vyjádření ani boostery nic ..
     
  3. 92241367 Cz3
     
  4. Korben

    Korben User

    Poprosím hráčov ktorý sem vložili svoje ID, aby podopisovali do svojho príspevku boostre, ktoré im chýbajú a koľko času im chýba.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  5. A to mam ako zistiť ktore boostre mi chybaju?? ja som nedostal ani jeden
     
  6. Warden

    Warden User

    krtko458458458: No pokud se hráči žádné boostery v ten čtvrtek neztratily nebo dokonce nelítal v daném čase, tak sem neměl vkládat svoje ID.
     
  7. Zmizol mi tušim distribučak na DMG a mal som ho na 6 hodin asi.
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Z 11 boostlerů které jsem měl ten den ve hře mi kompenzovali 7 neremcám jsem naprosto spokojen a děkuji :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Johny.Ka

    Johny.Ka User

    Zdravim mam takovy mensi problem ve hre koukl sem se na boostry kteri sem mnel na
    30 dni dmgx1 dmg x2 stity a zmizeli my

    ID 92917009 ​
     
  10. ID : 50188576
    server : CZ1

    Distribuční booster poškození - DMG-B02 - pokuď vím, měl jsem před chybou 27 dní a po chybě jsem ho měl na 2 dny, takže mi zmizelo cca 25 dní.
     
  11. Pirx_8

    Pirx_8 User

    [​IMG] 163385394
    server CZ 1
    HP-B02 cca 3d 4h (měl jsem ho shodně s SHD-B02, co si pamatuji)
     
  12. ѕαтαη

    ѕαтαη User

    ID: 40497967
    Server Cz1
    DMG-BO2,DMG-BO1,
    HP-BO2,HP-BO1
    SHD-BO1.SHD-BO2(časy si boužel nepamatuju je mozny že ještě par bustru tam mohlo byt).
     
  13. Stále se to řeší? Nebyl jsem odškodněn.

    Děkuji
     
  14. Warden

    Warden User

    matesinho-hrabátko: Informace se postupně prověřují. Není to jednoduché, musíš vydržet.
     
    matesinho-hrabátko a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    ID hráčov ktoré boli zozbierané, boli preposlané na BP. Teraz už len čakať, kto kompenzáciu ešte obdrží.
     
    matesinho-hrabátko a -baghira2- tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji. Zaznamenal jsem na svém účtu změnu u jednoho boosteru a to konkrétně u HP B-01, ale netuším, jestli to bylo nějakým skriptem nebo vráceno ručně? U jiných boosterů, které nebyly doposud kompenzovány, jsem žádnou změnu nezaznamenal? Netuším, jak si toto mám ověřit(v deníku ani v bilanci jsem nic nenašel).
    Poprosím někoho z kompetentních osob o info nebo prověření této situace?
     
  17. Korben

    Korben User

    U daného boostru ti bol doplnený čas systémovým administrátorom. Pravdepodobne dopisovali to, čo sa posielalo na BP. Kompenzácia je vrátenie, nie navýšenie. To že boostre dostali niektorý hráči naviac, to sa už nezmení.
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    To je sice hezké, ale udělali přesně to, co popisuješ. U HP B-01 mi to dopsali a u DMG- B-02 mi dali jen kompenzaci a zbytek mi ukradli a někteří o nic nepřišli a dostali kompenzaci 30 dní? Ale žádný jiný booster kromě CD B-01 mi nekompenzovali? Já ten dmg klidně oželím, ale jen mi vadí, že někteří dostali 7 ks boosterů na 30 dní a někteří nedostali nic. Fakt monkey business tohle velebnosti opravdu.
    P.S. takže si sám nikde neověřím, kolik a za co mi ten HP booster B-01 navýšili nebo kompenzovali nebo jen vrátili, co zmizelo? A podle čeho najednou zjistili, to správné číslo? momentálně 86 dní?
     
  19. Korben

    Korben User

    Písal si, že HP-B01, si mal na cca 78 - 100 dni a pripísaných si mal 30 dní, ostatné boostre si mal približne tak ako pred tým, tak že si o nič neprišiel.
    To že si dostal daný booster pripísaný, je preto, že v reporte bol napísaný približný čas boostrov, ktorý ti chýbal, tak že ti to tam dopísali.
    Píšeš, že DMG, ti dali len kompenzáciu. Neber kompenzáciu, ako navýšenie. Kompenzovali stratu, čo znamená že sa snažili vrátiť hráčom približne to, čo im zmizlo.
    Keďže vedeli že približný čas kedy boostre zmizli, tak na tento čas bol vytvorený nešťastný skript, ktorý systémovo vrátil boostre hráčom, ktorý mali v danom časovom horizonte čas prihlásenia ho hry. Čo značí že boostre obdržali aj taký hráči, ktorý ich obdržať nemali a pritom neobdržali boostre hráči, ktorý boli prihlásený skôr a tak isto im boostre zmizli.

    Ďalej, keďže nechceli spätne boostre rušiť, tak sa rozhodli hráčom, ktorý sa ohlásia, boostre ešte dodatočne vykompenzovať a práve preto sme tu zbierali ID hráčov a približný čas stratených boostrov.

    Tak že ešte raz. Kompenzácia neznamená navýšenie, ale je to náhrada stratených boostrov. To že nešťastným riešením dostali boostre aj hráči, ktorý ich dostať nemali, vôbec nerieš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Díky za obsáhlé info, které nic neřeší. Už na to kašlu, tady se informaci nedozvím a zbytek je interní záležitost. Děkuji za kompenzace a závidím hráčům, co je dostali neoprávněně, i když je neměli a o nic nepřišli.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.