BOTEŘI na mapách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 19/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, jak je možné, že lidi bootujou na všech mapách a nikdo s tím nic nedělá? hrál jsem tuto hru před 6 ti lety aktivně přestal jsem to hrát páč se začínali objevovat klikací myšky botii useři. Po 4 letech se ke hře vrátím a je to ještě horší na každé mapě je nějakej botičkář :D je tato cesta už legální způsob hraní? nerozumím tomu. Server GE1 ... hráč vascofr12 VRU je na mapě 2-3 střílí npc a když na něj zaútočím zdrhá k bráně portne se a v cuku letu je opravený a letí znova na 2-3. v deníku ho mám tolikrát, že už za něj nemám žádnou odměnu. tak jako co to je hej tohle za hraní? když tam je a lítá na boti programu proč ho nemůžu alespon sundavat tak aby mi to příčitalo furt a furt? to jako je trestný sundávat boti hráče? :D

    Edit: když jsem o tom problému začal řešit na chatu tak mi moderátor Wafer zabanoval ... Můžete mi prosím někdo říct proč? Žiju v České republice a stále máme demo demokracii svoboda názor slova. :D to jste takový ubožáci, že když se mluví pravda na veřejnosti, že tak to nemá bejt? :D opravdu tuto politiku nechápu a Koronavirus na Vás

    PS: někdo mi říkal, že lidi co hru spravují mají potvrzený případY, že mají COVID-19 můžete mi dát bližší informace k tomuto případu. Zda se nejedná jen o šíření poplašné zprávy?
     
    Naposledy upraveno: 19/3/20
    Alyctro a ☯marika☯ tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Souhlasil jsi s VOP, tak se musíš řídit pravidly chatu a fora. Tady ti je nějaká svoboda slova na nic, a za to, co jsi zde napsal, ti asi přistane i minimálně ban na forum a možná i na účet.
    Obecně zde platí, že jedno téma = jeden dotaz, tak to zde nebudu řešit..
    Jak správně přispívat na forum
    Dále jsi napsal toto :
    Na co ti tato informace bude dobrá? někdo někde někomu něco říkal? omg lul:):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. a myslíš si že mi to bude vadit když mi dají banana? :D založím novej učet zapnu botičky a hraju dál :D a budu se tvářit jako férový hráč
     
  4. Admini asi mají COVID-19 že se k tomu nikdo nevyjádřil za celej den :D more jak ta hra je směšná a umělá :D a lidi co pro ní pracují je mi Vás líto... nikdy bych nepracoval pro firmu která se tváří, že je best a ve skutečnosti naprostý propadák ...
     
    Alyctro tohle ocenil(a).
  5. Alyctro

    Alyctro User

    akože sorryy, tolko ,,botiek,, neskutocne , fakt sa s tým nic neda robit? bolo to na ustupe ale teraz je to ,,cez,, alebo sa bp pripravuje na klienta ked skonci podpora f.player? akože cez tie b. sa daju robit ukoly( na lode) to je asi jedine plus xD . alebo tie botky su proste mrtve duse a netreba si ich vsimat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Díky Zohanovi za odpověď, doporučuji si ji přečíst vícekrát. Fórum hry neslouží na výlevy emocí, normální diskuzi vítáme v rámci pravidel a slušného chování. Chování autora jak zatím ukázal do toho nespadá, téma tedy uzavírám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.