Boti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -vokidas-, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Pucikocour

  Pucikocour User

  Domnívám se pilote, že se v tomhle mýlíš.
  "...a ten druhý botuje na 5-3 s citadel tolikrát jsem ho zničil jak tam sbírá a opravuje se stále dokola ale vy nic. Hlavně že vám jdou prachy od takových hráčů a jste spokojení." Koukal jsem na net a mám pocit, že tenhle boot sw je ruský a ten za který se platí 250/měsíčně, tak ten 100% pochází z bývalého SSSR, takže tady se sypou love někomu jinému, rozhodně to ale není BP.

  Kdysi jsem si taky myslel, že se tady bez toho neobejdu...........ale pak jsem ležel naznak v sanitce a koukal jak mi jde tlak dolů z 50/40 na 50/30, pak 40/30 a do špitálu to bylo 80 km a já myslel na vše možné, jen ne na tuhle pitomost. Pak ležel ve špitále, měl tam nb, ale ani omylem by mne nenapadlo, abych sem lezl a díval se jak ta hra jde stále víc do kopru. Přece jsou důležitější věci v životě jak plně automatizovaná hra.............třeba momentálně je zde hezky a hraju na schovku s pejskem co je ještě menší jak já. :p
   
 2. -vokidas-

  -vokidas- User

  Moc hezky napsáno kocoure. Sice trochu kruté, ale pravdivé.
   
  bhagira22, Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
 3. Pucikocour

  Pucikocour User

  Děkuji:)

  Omlouvám se, dneska jsem se trochu rozkecal. Přeji Vám všem hezký večer
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 4. Pucikocour

  Pucikocour User

  Sice mi nic ten nick neříká, ale napíšu to takhle ............drahý příteli pilote, kdyby BP zablokoval všechny booty a křiváky, co mají nějaké vychytávky.......................tak na mapách zůstane tak 50 čistých. Nebo je to moc? ;)
  A to jsem se kdysi ptal moda na chatu, kolik lidí to hraje a mluvil tam něco o 90k nebo tak nějak. Kde jsou?

  Omlouvám se, ale ty dvě odpovědi nešly sloučit.
   
 5. 2-5% čistých, jinými slovy snad i 70 :(, to by bylo ještě pod 1%. Puci drž se, a pozdravuj srnky.
   
  Naposledy upraveno: 10/7/20
  Pucikocour, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 6. Pucikocour

  Pucikocour User

  Dobré ráno,
  venku prší a mě napadlo, že Vám to naposledy vysvětlím, jak to vidím já.

  Za 1/ řešíte zde něco co je naprosto zbytečná.
  Ta hra od začátku je postavena na tom, aby piloti do toho cpali prachy a vylepšovali staré necky v naprosto dokonalou bitevní loď. Nebo to možná na začátku byl úmysl, jenže jak pomalu a jistě hráči zjišťovali, že jsou zde jedinci, co s klasickým golim tě na půl mapy doženou ač ty máš Vegu, tudíž bys měl být teoreticky rychlejší, začala ta hra být o ničem.
  Kdo hrál za MMO, tak pokud se nedohodlo celé MMO, tak proti rudým klanům jsme neměli skoro šanci. Byli jsme spíš takové cvičné cíle, protože i když jsem jen kocour, bylo mi divné, že odejdeš k rudým a vrátíš se tak nabušený, jako bys 2 měsíce byl na steroidech, což logicky není možné i když zdejší admini blábolili co chtěli.

  2/ problém byl v tom, co zde admini kacali za blbiny.
  "Hra je naprosto fér, podpůrné programy zde neexistují a booti jsou nesmysl," slyším to ještě teď jen co na tu hru kouknu. "Chceš někoho nahlásit jako boota? Musím mít půlhodinové video a DO Team zhodnotí, zda máš pravdu nebo ne. Pokud ale označíš čestného hráče, dostaneš za uši!" (občas se mi zdálo, že ač je demokracie, zde lidi zůstali v dobách temného komunismu...........kde jsi někde něco pípl, do práce ti dojelo auto s párkem hodně škaredých chlapů, odvezli tě, tam zavřeli do cimry bez kliky, nechali tě rozjímat 3-4 hodiny, pak tam naběhlo 5 chlapů s gumovými obušky, politicky ti vysvětlili, že co kecáš je nesmysl a modro-černého tě vyhodili ven a když jsem dorazil domů, máti ze mě byla na mrtvici...............a to jen kvůli tomu, že jeden z "kamarádů" byl bonzák.)
  A tady to fungovalo na tom stejném principu. Pípl jsi a měl jsi ban na forko, ban na chat a otázky na podpůrné programy a booty byl naprosto TABU, i když všichni věděli, že to zde je.
  A admini a modi, ti stále hájili, jak je hra fér a dokonalá a zde na forku jen přibývaly tabulky, co když splácáš s čím, tak prostě budeš king, ale stále šlo jen o to, rvi do toho love jak cvok a stejně budeš pro rudé jen cíl.

  3/ jenže ze začtku to bylo v pohodě. Nastřelil jsi boota, když to nebyl kamoš, co tě vzápětí na chatu poslal do háje, našel sis jiného, nastřelil a sundal a dotyčný i se slavným boot sw byl v háji, protože dokud fyzicky šmejda nenahodil, tak mu nic nesbíral.
  Jenže pak zde BP začal vymýšlet stále vymazlenější kraviny, boostery, super lasery a podobné nesmysly a hlavně 400% U, což kdysi bylo sem tam, teď je to skoro každý den. (kdysi byl zázrak když byly dýně nebo dárečky a našel jsi 25 raket UBR-100, teď kromě atomové bomby najdeš cokoliv)...........i když i zde třeba slavné zelené klíče ke kořisti jsou podraz na hráče 1. kategorie. Koupíš si 100 klíčů a kromě rezavé misky a odpadkové munice ti z toho vypadne kulové. Neříkám, že vždycky, ale většinou jo.
  A pak z nudy kocour kouká na Globál a najednou tam nějakým mistr světa vyblije, že má 84 lf-4 a vytuněných na 16 lvl.

  Jsem sice starý a lehce sinilní kocour (občas věkem nemohu najít misku), ale i když jsem kocour na odstřel, ještě počítat do 5 umím......a jestliže dokáží boot sw už i zatáčet a nelítá po mapě jako ***** z rohu do rohu, tak co kdyby existoval sw, co odhalí co zelený boxík obsahuje, protože buď dotyčný vrazil do hry barák, auto a i manželku.....střelil je do frcu aby měl na U nebo že by zázrak?
  Přece ze zázraků je tahle hra postavená.

  Ale protože jsem strašně zlomyslný kocour.............blaží mne pohled na net, kde se kdysi, než zde začal čarovat Harry Potter se prodávaly účty na DO od 25k klidně i po 40k a teď jsou na netu nabušené účty za 200! A když něco začne ztrácet na cené, většinou to stojí za prd.

  A největší kouzlo by bylo, kdyby i to 1% se na to vyprdlo a admini a modi by si s booty nepokecali ani za nic a mohli by banovat co chtěli. A pokud je 99% hry automatizováno, proč zde zabíjím čas něčím tak zbytečným jako je DO?

  Většinou jsem na adminy a mody slušný, protože jsou to taky jen lidi, ale na druhé straně.............pokud byste přátelé od začátku sem tam potvrdili, že jsou podpůrné programy a booty, hráči by byli, protože by věděli, že taková věc je a ví se o ní, ale Vaším, nic takového není, booti neexistují a podobnými kravinami co jste nás 10 let krmili..................pak se nedivte, že vám hráči odchází a za chvíli zde budete jen Vy a ti booti, které když zabanujete, tak na té mapě zůstanete sami.

  Hezký, upršený den Vám krásné pilotky a piloti přeje ukecaný kocour
   
 7. Svetá pravda to čo tu pišeš. Najhoršie je to, že to z kompetentných nikoho nezaujíma. Ale neboj sa, keď zabanujú boterov čo sa nestane, tak tu nebudeš sám. Možno nás tu ostane aspoň desať.
   
  misiu2203, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 8. (GRIBAR)

  (GRIBAR) User

  A potom zo zostavajucich desiatich si dvaja povedia, ze by bolo dobre mat nejaku vyhodu oproti ostatnym. Dalsi traja sa pridaju, aby nezaostavali a zostane pät poctivych. Styroch z nich to prestane bavit a Pacikocour nakoniec zhasne.
   
 9. ahoj pucikocour už je to nejakých pár rokov čo sme spolu na mmo z portu strielali kristalinky :D máš pravdu hra sa velmi zmenila a bohužial nie v prospech poctivých hráčov,ak sa chceme zahrať neostáva asi nič iné len si to nevšímať lebo poctivosť je na druhom mieste ,na prvom je biznis
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 10. Pucikocour

  Pucikocour User

  Odpovím Ti - ono by to možná kompetentní zajímalo, ale ví, že s tím udělají úplné kulové, protože oni zde podle mne nejsou na to, aby řešily kraviny ve hře, stejně tak mají dle mne malý vliv na banování booterů, oni zde jsou podle mě jen na to, aby jste se na Globále neposílali do kopřiv a jiných míst a na vliv čínských IT mají vliv asi jako my na EU.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. Pucikocour

  Pucikocour User

  Milá Želvičko, myslím že ani o tom to není.
  Koukal jsem na internet a všechny hry BP jsou takové, slušně řečeno divné. Kdybych napsal jaké jsou naskočí hvězdičky, ale zajímavé je, že jsou i jiné hry, samo ne BP a ty se hrát dají, dokonce jen s vkladem 50 Kč za celou hru. Jsou to taky strategie, ale tam je to opravdu o strategii a kamarádech a ne jak tady, že jediná strategie co zde je, je mít na jednom serveru aspoň 8 lodí a na všech boot. A jelikož kompetentní na booty nemají skoro vliv, tak kdyby to udělali jak navrhujete, zůstanou zde jen ty blikací mrkací policejní lodě co se zde dřív objevovaly.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 12. ZOHAN

  ZOHAN User

  Jenže naši admini mají také nějaké povinnosti dle pravidel zde:
  Team Leader (TL)
  • Nepriamy zástupca spoločnosti Bigpoint vo vzťahu k hráčom pre konkrétnu jazykovú lokalizáciu.
  • Organizuje a zaisťuje chod všetkých tímov Darkorbit SK/CS.
  • Zodpovedá za prácu všetkých tímov Darkorbit SK/CS.
  • Zabezpečuje komunikáciu medzi spoločnosťou Bigpoint a celou hráčskou komunitou Darkorbit SK/CS.
  • V prípade potreby, preberá akékoľvek právomoci a povinnosti podriadených moderátorov a administrátorov.
  • Nevie ovplyvniť chod hry ani problémy s hrou. Môže sprostredkovávať dostupné informácie medzi hráčmi a centrálou v Nemecku.
  Takže bych to zkusil a požádal adminy, ať se v bigpointu zeptají, že hráče zajímá, co vlastně dělají proti porušování VOP užíváním podpůrných programů druhých či třetích stran?
  P.S. Nebo to hráče nezajímá a botování je zcela legální bez postihu?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  :rolleyes:
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/20
 13. Pucikocour

  Pucikocour User

  Nejvtipnější je poslední bodík s tečkou: "Nevie ovplyvniť chod hry ani problémy s hrou. Môže sprostredkovávať dostupné informácie medzi hráčmi a centrálou v Nemecku."
  Milý Zohane, tahle tvá otázka byla z mé kočičí strany již kdysi vznesena, jen mi bylo řečeno..........v podstatě co tu máš napsané a že nějaké extra ovlivnění hry z jejich strany nehrozí...........čili podle mého kočičího rozumu..........i kdyby admin a spol se postavil na hlavu, tak nic neovlivní, protože ...........v poslední době byl hit laser lf-4, takže kdo mohl a měl, nakoupil U a začal shánět kanony. Samozřejmě mraky U sežralo tuningování a oni slavní booti ti vlastně otráví tvůj vlastní sběr, protože třeba na 1-2 na jeden boxík je 5-10 bootů a pokud chceš tuningovat, nezbude ti, než si koupit za love U a BP si love sype vesele dál, jen s tím rozdílem, že předtím byly mraky hráčů co sypali a teď sypou ti co kupují U, aby měli elite výstroj. A až všichni nakoupí a vytuningují kanony, tak BP příjde z další super vychytávkou a vy zas budete solit.

  A "Nepriamy zástupca spoločnosti Bigpoint vo vzťahu k hráčom,"...........což podle kočičího uvažování znamená...........vy si kecejte co chcete, my si uděláme co chceme my a v nejhorším................my to neodnesem, odnesou to admini a modi. Je to asi jak když firma má hlavního dealera, ten pod sebou menšího, ten ještě menšího a nakonec to odnese ten na 80 mistě který je jen do počtu a nemůže nic ovlivnit............no možná může něco ovlivnit. Bude jen BP brečet na rameni, ti mu možná povolí nějaké bany a tím to tak končí.
  Dřív se zde co měsíc, pak co 1/4 roku objevovalo, kolik bylo zablokovaných booterů, hraju to od roku 2010, tak za těch 10 let by museli být zablokovaní všichni i s adminem a mody.

  Jen připisuji, protože nějaký zlotřilec mi doma do misky nalil kyselé mléko a jak jsem tak měl veselou noc tak mne napadlo...........protože z BP nikdy nic dobrého nevzešlo..........nemohou ti booti být vlastnění samým BP? Jen mne to tak napadlo, protože když tu kompetentní sem tam někoho zabanují, že místo aby ubývali, tak přibývají a pokud nemám já jako hráč s kým bojovat, protože je hra vysoce automatizovaná, tak nač sbírám suroviny a vylepšuji loď, když v podstatě nemám s kým bojovat. A jak jsem někde už psal, boot sw stojí 250/měsíc a účty se prodávají za 200, tak přece nebudu dávat třeba půl roku měsíc co měsíc 250 někomu, abych pak střelil účet za 200?
  A protože zde někdo psal, že booti jsou nesestřelitelní.....a kompetentní nemají co banovat, myslím že ti booti zde jsou jen proto aby opruzovali na mapách a znemožnili sběr a tím Vás donutili kupovat U za prachy a ne vydělávat ho sběrem.

  Co Vy na to?
   
  Naposledy upraveno: 12/7/20
  -vokidas-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 14. MINNORIT

  MINNORIT User

  Puci vydiš to moc čierne :p, musiš to brat ako ja hram sa v robote aby mi ušiel rychlejšie čas a to hlavne cez vykendy to tu je hrozba nuda ked zakaznici chodia povečšine len v prac.tyždni, mam stoho relax a pohodu už neriešim žiadne kolotoče, ked ma otravuje zostrelim ho alebo zmenim mapu :rolleyes:, a ešte ked chceš mat super lod nemusiš odist k inej firme ono sa to da aj u nas na MMo a da sa to aj bez programkov len občas musiš kupit premium, zlavak, zdvojak ale neni to nutnost da sa to aj bez toho, a treba mat dost priatelov ktory ti pomožu aj z inych firiem :D
  :oops: ale píš sem dobre sa to čita :) ked niesi v hre na MMochate si popišeme tu :D:D:D
  :cool: takmer všetky online hry su vyrobene pre zisk programatorov hry, to ani nerieš a :mad: podvodnikov najdeš tiež všade je to smutne :(
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 15. Pokud CM Saimon, jako zaměstnanec BP potrestá našeho admina Punisher, který není zaměstnancem BP, za to, že upozorňuje BP na nepoctivé hráče, nemusíte být ani moc chytrý na jednoduchý závěr.

  Pro Boha velebnosti, dělejte s tím něco!

  Hra je založena na tz. mikro platbách, a dokud si ti 24/7 kupují premko, zdvojnásobovače, sleváky, tak pro BP není co řešit, protože kasa cink!
  Nehledě na to, že s těch programů také mohou něco mít, i když to popírají.
  O tom, kam hra došla svědčí i to, že už i v týmu skončili srdcaři jako Korben, |Oromë|
  a další a další. Spoustu hráču, co zde dost psali, jsem tu taky třeba víc jak rok neviděl. Osobně už jdu jen na fórum a to ze sentimentality hráče z roku 2009.
  Kamarád hraje nějakou hru s tanky, není to ta profláknutá, nějaká konkurenční, a tam boty nemají. Takže to jde, když se chce.

  Mě je 51, a nemyslím si, že se poctivosti hry DO dožiju. A co se týče globální komunity, nejsme jediní, kdo s tím mají problém Roboti a cheaty ...
   
  Naposledy upraveno: 12/7/20
 16. Pucikocour

  Pucikocour User

  Ahoj starší muži:), já měl před 18 dny 59 a taky nedoufám, že bych se toho dožil.
  Píšeš: "Kamarád hraje nějakou hru s tanky..." taky jsem kdysi takovou hru hrál, dokonce mě tak chytla, že jsem si 4x dal speed hru, tj. že trvala jen 3 měsíce, max. vklad za celou hru bylo 50, páč jsi potřeboval mapu s obilnými poli a kecali jsme přes Skype a v noci, když byli všichni na hře, tak i s 50 lidmi najednou.
  Proč to píšu? Rozdíl mezi tím a DO je v tom, že tam chat nebyl, ale jak jsi dostal sprostou zprávu od jiného hráče (podoba s SMS) a přeposlal ji na podporu, tak dostal varování a jak se to opakovalo, zrušili bez náhrady účet. 2 nebo 3 účty? zrušily všechny. Útočíš sám na svůj druhý účet, letíš. A hlavně to byla strategie, kde sis musel naplánovat co chceš a jak to uhraješ, ne, že lítáš jako pako po mapě od nikud nikam a ta hra nemá v podstatě cíl. Tam jsi stavěl Div světa a když si šel hrát něco jiného a řekl jsi, že jsi hrál tuhle hru a stavěl DS, tak každý na tebe koukal jako na zázrak, ale tady nezáleží kolik do toho nasypeš, protože jsi jen bambula, co cpe love do něčeho naprosto nenávratného.
  (a soukromě- v noci se u DS zásobovaly bránící armády obilím a to tam chytráci vymysleli program, co ti určoval podle tvé vzdálenosti, dobu cesty aby ty obrovské milionové armády nezačaly umírat hlady. Když se stavěl DS, týden jsem skoro nespal, protože jsem měl nejvíc obilných polí a ty zásilky odcházely po 2-3 minutách celý ten týden. Občas to někdo vzal za mě, abych mohl taky spát...........ale tam to mělo důvod. Jsi v klanu co staví DS. ;))

  A tady? lítáš po mapě jako cvok abych zabil čas nebo abych někomu nacpal love?
  Jsem po 6 infarktu, teda 5 přechozených, ten 6 jsem už skoro nevydejchal a rozhodně mi příjde jako lepší zábava, když mě v 1. třídě naučili číst si s pomocí paničky klapnout na kočičí ouška super sluchátka, oroštovat je na plné pecky a celou noc si třeba číst. Mám cca 35.000 stažených knížek, tj. 2 plná DVD. A je to podle mne lépe zabitý čas jak tu lítat jak pako a úplně zbytečně.

  Hezký den................a dokonce i Tobě Mariko;)


  Mariko, máš tam kousek nade mnou příspěvek...........hele, nechci ti do toho kecat, ale kdybych byl sprostý na každého, kdo mi v životě ublížil, tak nadávám i v noci ze spaní. ;)
   
  Naposledy upraveno: 13/7/20
 17. Pucikocour

  Pucikocour User

  Je úžasné vidět, že někdo umí vkládat obrázek a tenhle je fakt sexy. O to jsem se kočko snažil první 3 roky co jsem to hrál, neboť mi ta hra přišla jako hodně velká kulišárna. Přeji Ti hezký den

  PS: kdybys mě teď slyšela, mám horší slovník jak Ty. Málem jsem si uřízl prst a krvácím jak malé prase:mad:

  A přátelé ve zbrani, ať se vrátím k tématu Boti.

  Kdo začal hrát a byl normální a soudný, došel časem k závěru, že buď do toho bude sypat peníze jak cvok, nebo se stane cvičným terčem namistrovaných hráčů, kterých zde bylo víc jak dost. Buď tedy odešel nebo platil.
  Všichni to hrajeme roky, tak co furt brečíte, že to je takové a to makové. Nikdo vás sakra nenutil abyste to hráli a že jsou prográmky? Každá online hra má nějaké koumesy co chtějí bezpracně být lepší jak ostatní, tak sakra čemu se furt divíte?
  Nikdo vás tu hru nenutil hrát a to že to zde stále dokola rozebíráte je stejně na prd.
  Je to úplně to stejné, jak když si koupíte los, nevyhrajete a půjdete si do Sazky stěžovat, že jste mohli vyhrát mega a vyhráli jste kulové. Zavolají na vás akorát chocholouška, tak proč to furt řešíte? Buď se s tím smiřte, že je to takové jaké to je, nebo přestaňte hrát.

  Hezký den
   
  Naposledy upraveno: 13/7/20
 18. ZOHAN

  ZOHAN User

  jenže tvůj ''obrázek'' zde nefunguje holčičko.;)
   
 19. Pucikocour

  Pucikocour User

  Milý ZOHANe, máš mít chytrý prohlížeč, pak uvidíš i obrázek. Já ho na Pale Moonu vidím, proto jsem psal, že je sexy. ;) Ale to bylo v době, kdy zde ještě tenhle Maričin příspěvek byl. Teď to nevidím ani já, hahaha

  Teda přátelé, s Vámi je sranda k popukání. Jeden chce pokecat a nikde nikdo, dokonce ani Marika:)
   
  Naposledy upraveno: 13/7/20
 20. Pucikocour

  Pucikocour User

  Krásné ráno,
  mám ještě dodatek k tomuhle tématu.
  Kdysi se tady objevil ten vynález, že něco picneš a vypadne ti šrot a pod. kraviny. Všichni chtěli Cyborgy, tak stříleli vše co lítalo, dokonce stříleli i na kocourka, páč jeho loď měli za tu, ze které vznikne šrot, ale pak tu myslím Minnorit napsal, že z toho nic nepadá.
  V noci jsem se vzbudil a měl nápad, tak si ho šel vyzkoušet na 1-2 a 1-3. V začátcích to fungovalo tak, že jsi picl na 1-2 8 zelených fujtajblíků a vypadl segment a co jiný vetřelec, tak jak je to v bráně, tak to byl vždy dvojnásobek, ale podmínkou bylo, že jsi mezi tím nesměl picnout něco jiného, protože se ten počet sestřelů daného vetřelce vynuloval a musel jsi začít znovu.
  Napsal jsem to Minnovi druhý den na Firemní chat a kdo to v tom okamžiku četl, tak do 14 dní měl novou loď.

  Ovšem zajímavé bylo, že to fungovalo jen 14 dní!
  Pak z ničeho nic násobek šel do háje, jediné co zůstalo je to, že pokud chceš ten fragment co z toho má vypadnout, tak střílíš jen tu danou věc a nic jiného, nebo pak musíš začít znovu, jak sundáš něco jiného.
  Na 1_2 jsem to dělal tak, že jsem napřed vystřílel Strautnery a jak nastal chumel toho zeleného, tak střílel jen to a jak naskočily boxíky po sestřelu, vybral si ten nejvíc jiskřící, sebral fragment a letěl jinam. (problém však je s hyperaktivními trubkami, co doletí v Solage a jednoho ti aktivně picne, pak můžeš začít zas od 0.)

  Tím chci říct, že mi vždy vrtalo v hlavě, že já napíšu, jak se to má střílet aby padaly fragmenty na firemní chat, funguje to jen 14 dní a pak je vše v háji, protože logicky, je to jen počítačová hra, ale někdo ji někde v pozadí programuje nebo nastavuje a logicky mi z toho vyjde, že asi někdo někoho informoval, že jsme přišli na systém a někdo to někde přeprogramoval, protože ta hra není myslící, aby se sama opravila.

  A pochybuji, že na firemní chodil nějaký německý programátor číst co si píšeme, aby tu hru hned překopal, když se proflákl systém sestřelu.

  Je to úplně stejné jak s boxíky.
  Kdysi to fungovalo tak, že ráno, jak tu nikdo neprudil se dalo sebral s dvojnásobkem za jeden oblet mapy i 8k U, a když si kocour koupil dvojnásobek, tak za ten týden byl schopen nasbírat i 400k U, protože 1 den padala munice, 1 den kredity a 1 den U. A dnes díky Bootkám když padá U na jeden oblet seberu max. tisíc U, protože na každý boxík je 10 bootů a už ani dvojnásobek se nevyplatí. A začalo to vše u slavného sloučení serverů.

  Ono je to zde tak "zázračné" se vším.
  Napsal jsem sem na forko, že je klika, že booti jsou pitomci, protože lítají jen roh-roh a že i tak se dá nasbírat. Do měsíce se naučily zatáčet a ten složitý sběr šel ještě tak o 2/3 do háje.

  Jediné co mi nejde na rozum je to, jak se ti němečtí programátoři vždy dopídí toho, co mají v té hře opravit aby byla ještě méně hratelná, než předtím a nutí tě v podstatě jen platit za U, když předtím na to stačil dvojnásobek. Proto je i 6x denně 400%.

  Hezký den ...........i Marice;)
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.