Botky, @utoclick

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirecekcerva43, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hele já vás nechápu admini vy banujete za pravdu, dnes jsem byl na spaceballu a týpek jménem Linda z *** má autoclick a to není po 1 co mě sejmul/a přijedu v masku a hned za,0, 001s mě má v kliku řekněte mi proč toto ještě litá, nebo jakože týpek bugne na diamant nic mu neberu proc stim nic neurobite ? Tamhle na všech mapách litaj botky a jde to vidět střelis trochu botku utíká na port stanici píšete že stim nic neuděláte ale když to nahlásim někam na forum tak oni stejnak stim nic neuděláj protože by museli zabanovat půlku zasraneho servera tak to radši ignoruji ale zkuste si hrát proti war *** nebo sska kteří mají klikacku a bůhví co to ještě nemluvím o mimoňovi ten má snad všechny hacky na který si jen tak vzpomeneš a pak zabanujete na měsíc mě jen kvůli tomu že mluvím zasranou pravdu Darkorbit spěje do sraček už to je hra kde všichni můžou hackovat atd a nikdo stim nic nedělá ochranu nebo banovat to vy radši na to budete koukat jak :)
     
    Galda, -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  2. Vítej ve světě BP kde tato firma hledí jen na takové lidi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. no celý klan má to o čem píšeš..vím a znám to na vlastní kůži..

    mimo jiné fxx, hxx, lxxx a spol...celý klan ... /jména zkomolena/

    krom toho když jim něco nepíšeš nereagují :(:(

    Pozor jsou to ověřené informace...at už mluvím o úkolech na 4-5 (xxx) či pvp fxx... do dneška má v paměti ten náklik po EMP při transportu..

    Myslím, že i frog tu píše jaký není lovec ale asi to tak není ..

    Omlouvám se předem všem...ale ví to všichni že je to v tom klanu má tento prostředek tam ...

    Na postrach nepřátel 10000 lodí je to smutné... co víc říct...

    Krom toho mě bezdůvodně vyhlásili war i všem klanům na serveru..

    navíc loví 8vs1... a většinou slabé postavíjí lodě...
    děkuji moc.

    Jejich tag:
    Všichni mají za to, že je to taktika čím dobýváme, ale nikdo nevidí, že vítězství se od strategie odvíjí. „Nechceme aby to bylo snadnější, chceme být lepší

    obecně ona je si toho vědoma proto neraaguje ... na nic...

    Mě naštvalo to:
    že na mém klanu jsem měl 3 bezdůvodné války od těch co tu píšou ...
    klan byl aktivní jen jeden den ... druhý den 3 války v ten samý okamžik..
    V klanu jsem byl sám...ty jména neznám přesto jsem měl 3 války vyhlašené někdy v noci... když jsem nebyl ve hře...

    EDIT:
    System je od kolegy co mi tu furt píše o mě ...přitom mi vyhlásil war...navíc nepomáhají s ničím vůbec.
    Mimon je kapitola sama o sobě...psal mi jeden plukovník že jak ho sundáš dá si fmg na 1,5 milionů, zadělá si konfy... a je neporazitelný pro 10 hráčům..

    a jinak co píšeš je pravda nebo jsou to i moje informace

    A war jsem tam měl a vím od koho...kdo má vyhlašuje wary celému serveru bezdůvodně... loví slabé postavíjí lodě...
    kvůli úkolu 10000 lodí...

    kdo má úkol 10000 lodí no možná od nás s cz2... ne dnes to není pvp souboj... 90 % toho úkolu je plukovníka například lov flaxových lodí... nejevící nic...

    říkám proto takoví lidi taková hra...

     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
    bhagira22, Galda a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Bože, směju se tu vaší hlouposti :D:D:D Vaše představa o podvádění je přesně hodna vaší výbavě a omezenosti vašeho myšlení :D Jinak zajímavé, jak se tu pořád dokola ozývají hráči, co sami zase tak moc poctiví nejsou.... že shocku? [​IMG]
     
    -Neptun- a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  5. Vlastně botováni je v pohodě viď podle tebe je smutné to že botky jedou 24/7 a BP stim nič nedělá, nebo že bugne diamant a já mu nic neberu jsem zapomněl to jsou laggy
     
    Fazer7λητк, Galda a -baghira2- tohle ocenili.
  6. mirecekcerva43 promiň, tohle byla spíš reakce na shocka a jeho "psal mi jeden plukovník" :D Botky a autolock je velký problém v téhle hře, každopádně mi můžeš věřit, že tvoje představa o tom, kdo má autolock je trochu přehnaná... zase tolik lidí ho na serveru nemá :)
     
    -Neptun- a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  7. jako vážně ???

    máš mapu ne.... je to sestřel mě někde na pvp tipuji na 4-5.

    Mám lod na zkušenost ? víš proč plním úkol... to je vtipné ...

    navíc jde tam vidět jak si zakrýváš nick ...a navíc vidíš naprosto nsmyslný war ?

    vážně a co tu uvádíš moje jméno ?

    laskavě se vzpamatuj... kdo to je linda ? s tou nakliváčkou asi jo...

    stydte se..

    je je sprostota od tebe...jak prostě ti jde o to si dělat dobře u boxu ? a nazýváš to botování ?

    jak asi když mám tak nízkou hodnost, navíc proč bych sbíral bez masku ? je to mapa 4-5 a jeden úkol...

    jdete někam ...

    a ještě mi dej tvůj nick ve hře ? laskavě a tě dám do ignore

    Ok začnu nátačet videa od vás... jasně a uvidí se kdo tu vyhlašuje wary.... jak si prostě myslí že si může dělat vše...

    Mimo to...to upozornuji aby si odkryl svůj nick, mapu kde to je ? tohle je lež ..

    Tak nám vyklop konečne co mají no... nebude to metat pod koberec... když si bez mého souhlasu udělal fotku ořezanou v malování...

    A důvod ? proč máme war slovně napiš...
    a do toho klanu nepatřím již jo....
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. •ŞĦΘCK▪ ne shocku, to je důvod té války.. "V klanu jsem byl sám...ty jména neznám přesto jsem měl 3 války vyhlašené někdy v noci... když jsem nebyl ve hře..." Ty si možná ve hře nebyl, ale tvůj účet na 4-1? ;)

    EDIT: Když tě ten nick tak zajímá... *lame
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  9. Máš pravdu možná víc jak půlka serveru
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. kamaráde to je nepodložené obvinování... no jasně... proč bych to měl...

    mám macbook a tam to ani nezapnu... prosímtě já chci vědet tvůj nick

    a tě dám d ignore...

    To není mapa 4-1 ale mapa 4-5 nebo mapa 1-7 a je to úkol o mám tu lod protože mám 10 % čest... jako vážně...nemám boostery používám tuto lod..
    proč dvojkolo vhyběl mi jeden do úkolu možná jsem ho dělal ted ten úkol ?

    jak víš že je to mapa 4-1 když jsem tam s tou lodí nebyl

    Takže za ořezanou mapu, skryté jméno a vyřezanou trapnou fotku to pomůže.

    Prosím admini o lock a smazání všech OT..

    Jsou to lži

    Sděl mi svůj nick ve hře:, dále co tam ti tví kluci mají...proč má server wary jen kvůli vám...

    nemáš právo někoho obvinovat ořezanou fotkou ...není tam mapa...skrtý nick...

    s veteranem na mapě 4-1,4-2,4-3 nelitám nikdy to jsou lži a je to jiná mapa.

    Tečka a máš ignore ve hře navždy..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Arya

    Arya User

    No tak takhle tede ne. Z důvodu vzájemného dohadování a obviňování téma uzamknuto.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.