Boxíky s ruskou vlajkou na CZ1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®», 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, dnes cca v 11:36 sem při obvyklém sbírání našel na 4-1 PvP BOX s motivem ruské vlajky. Nalezl sem pouze 2 takové boxíky a po sebrání sem obdržel kredity..(jak jinak) :D

    Nechápu to, nikde není nic napsané a po 20 minutách sbírání sem nenašel už ani jeden box tohoto tipu- ani na jiných mapách.
    Box sem se už chystel vyfotit ale v tu chvíli zmizel aniž by u mě byla zamaskovaná lod' nebo pet, prostě zmizel. Třeba se tu někdo najde kdo ho také potkal na mapě... Ale mě zajímá jestli nikdo nemá vysvětlení co ten box na 4-1 dělal zrovna s ruskou vlajkou na CZ serveru, jestli to nebyl třeba nějáký vzácný bug nebo je opravdu nějáká akce s boxíkama o který nevím.

    Šlo o BOX k oslavě ke dni vítezství, ale má být jen na ruských serverech
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. Jasný já sem si to myslel, ale jelikož díky mé blbosti mám ban na chat tak sem se o to neměl s kým podělit, takže sem se vypsal alespon tu :D Díky za odpověd'
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vyriešené

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.