Brána Beta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™ŦΣMPŁλЯ™[Æ™], 29/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nazdar lidi,
    Byl jsem v bráně beta a měl jsem kolem sebe ty kristaliny... Poslal jsem na ně peta a poprvé kamikadze fungovala.. bouchl a jim to jednou vzalo.. a pak už nic... Aby do nich vletěl a bouchl, musel jsem stát a mít kristalinky kolem sebe... A on jen bouchl a nic jim nevzal a to 2x! potom už mě ti kristalinci sestřelili... Jak to mám sakra chápat???? Nedivte se, že jsem naštvanej, stáo to 1 život do brány! Když jsem nestál kolem nich ani se neobtěžoval do nich vletět!

    předem děkuji za odpověd...
     
  2. Zafod

    Zafod User

    To je ale normální, pokud chceš aby PET správně zafungoval, musí se zastavit a stejně tak se musí zastavit NPC.

    Takže naštítovat jednu cfg, nabít SAB, nechat se obklopit houfem cukříků, cucat štíty a aktivovat PET.


    Btw: nemá cenu se rozčilovat, původní záměr vytvoření PET a kamikadze, nebyl pro usnadnění GG ale jako poslední obrana při souboji.
     
  3. citát zmazaný

    no jasně, ale on bouchl a nic neubral...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/3/14
  4. Zafod

    Zafod User

    I to se může stát, hraješ online hru a k problémům může dojít. Vyprdni se na PET, sniž rychlost u lodi a tahej cukříky po mapě. Pošli je do rohu a tam je v klidu dostřílíš. S dnešním DMG je to práce na chvilku :).

    Pokud se jedná o ztrátu života v GG, tak 3 životy jsou zavedeny právě pro možnost nějaké technické chyby. Tudíž není co řešit, na splnění ti stále dva životy zbývají ;).
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

  6. -xghost-

    -xghost- User

    Rychlou konfu a letej kolem nich - tocit - tak aby PET musel letat pres ne. Me to funguje i bez zastaveni. Akorat to chvilku trva od doby co aktivuje kamikaze do chvilky co skutecne bouchne - proto ti asi prislo, ze nic neubral - ve skutecnosti bouch vedle. Nesmis si NPC odtahnout od nej pryc - coz musis bud fakt zastavit, nebo dle meho, lepe letet nejdriv jednim smerem a pak zpet kolem PETa (chce to trochu odhad za jak dlouho bouchne) - samozrejme musis mit hodne stitu, pac i tak ty musis letet pres NPC (okolo to nestihnes). Kdy aktivoval kami poznas podle toho, ze se zastavi a spusti se cooldown kami.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.