Brána Cold Wave Hard

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 18/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím o vyjádření k následující věci.
    Dokončil jsem Cold Wave easy ... brána zmizela. OK
    Dokončil jsem Cold wave hard ... brána nezmizela. Mohu do ní opět skočit, což jsem udělal, protože jsem nevěděl, co se děje. Udělal jsem zatím jen první vlnu a pravděpodobně bude možné bránu dokončit znovu.
    Prosím o vyjádření, jestli mohu bránu podruhé dokončit nebo se jedná o bug a nechat bránu již ležet ladem.
    Děkuji za odpověď.

    Server CZ2, id v podpisu
     
  2. »†prchlik†«, je možné, že jsi hard v loni nedokončil a proto máš loňskou a letošní. Tak by to bug neměl být. Ale raději počkej na odpověď moderátora.
    Přeji pěkný den.
     
  3.  
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► dokončil jsem ji i vloni.
    Cruenta†Ultionem nerozumím, co jsi tím chtěl napsat.
    Na začátku akce se mi brána rozhodně nezobrazila, ukázala se až po přijetí úkolu.

    Říkal jsem si, že bych bránu dokončil podruhé, jestli ji budu mít dostupnou i nadále, ale nejdříve bych rád znal vyjádření od moderátorů.
     
  5. Borat

    Borat User

    Neodporúčam tam chodiť a robiť ju znova. Predsa jedná sa o chybu a chyby by sa nemali využívať.
     
  6. Borat no to je právě to. Je to skutečně chyba? Nebo jsem byl hodný a BP mi darovalo jednu bránu navíc....:)
     
  7. Borat

    Borat User

    »†prchlik†« je to chyba u ktorej sa nevieme prečo zobrazí brána ešte raz. Nie si sám, ktorému sa toto stalo a stále odporučame nechodiť znova do nej.
     
  8. Whisperin

    Whisperin User

    Super když jsem tu bránu po druhé dokončil dřív než jste začali doporučovat ať se tam nechodí..
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podobný problém nastal aj u mňa.
    GE7 Id: 87060180
    GE4 Id: 163715728

    Na oboch jsem dokončil Cold Wave easy ... brána nezmizela.

    Preto som len čisto v rovine úvah zvažoval; či by to nebolo výhodné, urobiť všetké tri kolá okrem Skolla.
    Ešte raz. Nahnalo by mi to tam potrebnú česť, BZ, kredity, urídia a ranky za tak silné npc ako meteority.

    - Ale napokon však zvíťazila moja opatrnosť. Položil som si len jedinú proti-otázku?

    Čo by som z toho teda mal, keby mi nabudúce 11.12.2017 nezostala studená brána spred roka, ani len s tým Skollom?

    - A hneď moje nadšenie z toho opadlo. Druhý krát po ňom veruže netúžim. Úplne mi stačí ten jeden zabitý
    Skoll a splnená misia Veľký Útek
    alias Roztrhnuté Reťaze. Jednak som skromný a jednak uvažujem dopredu.
    - Nepokazím si 11 december roku 2017 predom. Dôvod, nemal by som z toho až takú radosť, keby to bolo
    viac ako 1x ročne. Práveže o to viac, sa budem tešiť na neho. A po 2) meteority mi takisto ostanú na ďalší
    rok. Takže aj z nich sa budem nabudúce, v zime roku 2017; aj na ne tešiť.

    Takže prečo by som si to mal, predom sám sebe kaziť? A práve mi to došlo. Veď si treba nechať tú Cold Wave
    aj na budúci rok, december 2017. Na tento rok som si to, už predsa 1x splnil; takže k mojej spokojnosti, viac
    toho už fakt nepotrebujem. Popri tom zvažovaní všetkého toho, čo je pre a proti.

    A pokaziť si radosť z budúceho roku, to fakt nie je môj štýl.
    - Prečo o tom, som to tu vlastne tak napísal? Odpoveď: Pretože to vidím ako chybu zo systému.
    Nakoľko by som sa nedokázal sám seba ukrátiť o česť, BZ, kredity, urídia a ranky; ktoré ma aj tak počkajú
    na ďalšie Vianoce 2017. O dôvod viac sa na Skolla postupne pripravovať na ďalší rok. Takto to, teda vnímam.

    P.S.: Nie preto lebo som slabý, ale preto aby mi Cold Wave ostala na zimu v roku 2017. A o to mi vlastne ide.
    Akurát to nahlasujem ako chybu. Aby sa iní hráči z toho neukvapili, keby budúceho roku túto bránu nemohli
    robiť vôbec. Len pre momentálnu možnosť toho, prečo si nezarobiť na tom, práve teraz? Inej cesty fakt niet,
    ako si ju ušetriť do budúceho roku. Len veľká škoda, že nie všetci hráči uvažujú o tom; čo bude zajtra
    (respektíve o rok)! Takže otázka znie: "Prečo si tú Cold Wave nemôžete nechať nabudúce?"

    Veľa tým riskujete. A čo keď tým prídete o možnosť, robiť túto bránu v zime 2017?
    Na Vašom mieste by som to nerobil. Nenechať si tú bránu, sa nemusí dobre vyplatiť.
    Podľa mňa to nedopadne dobre. A o rok to bude opäť Vaše frflanie a Vaša nespokojnosť.
    - Na to ani nepotrebujem vešteckú guľu. ;):D

    EDIT: »†prchlik†« uvidíme. Já si jí schválně nechám.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/16
  10. -baghira2- aby to ale taky nedopadlo tak, že díky tomu, že ti ta brána zůstala viset, tak nebudeš mít možnost ji příští rok dělat. Ono to může být na obě strany. Nic není jenom černé nebo bílé a každá mince má rub a líc.....:)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  11. »†prchlik†«, víš jak to je, můžou to zpětně prohlásit za bug a potrestat. Takže bych do toho nelezl, aby nebyl problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. presne jak říká baghira... může to skončit tak, že se těm, co už bránu udělali 2x se příští rok nezobrazí vubec... a zustane jim tam vyset ukol bez možnosti splnění... přesně jako mě tento rok... něvěděl jsem jak to je, tak jsem udělal rozhodnutí (špatné), tak, že jsem dodělal bránu, kde byl už jen skoll z minulého roku bez zaplého ukolu na dokončení brány hard... podruhé se mi brána nezobrazí a ukol tam bude vyset až do konce akce bez možnosti splnění :)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Právě to sem pod tím, vlastně myslel.
     
  14. Však já do toho zatím nepolezu, resp. jedno kolo jsem udělal, protože jsem nevěděl, co to má znamenat.
    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ ty jsi měl vloni dvakrát bránu Cold Wave (CW)? Někomu prý zůstala brána z loňska, ale nevím, jestli byla druhá. Ale umím si představit slabší hráče, kteří zvládli CW easy, ale na Hard variantu si netroufli a prostě jim zůstala viset. Pak by ale v následujícím roce měli mít možnost si bránu z předchozího roku dodělat a dostat novou bránu.
    Přijde mi to trochu zamotané...;)
     
  15. tomcat8

    tomcat8 User

    Ahoj, nikde jsem nenašel dokdy bude přístupná brána Cold Wave, mám v plánu jí dělat mezi svátky, zbývá mi už jen samotný skoll.
     
  16. juzof

    juzof User

    Brána by mala byt do 31.12 takže by si sa nemal čoho báť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Břitva

    Břitva User

    Zdravim, byl jsem na 1-4 a brana se mi nechce zobrazit, ukol jsem zkousel nekolikrat prijmout a zrusit, vysledek stejny trhlina nikde.
     
  18. SubZerox7

    SubZerox7 User

    Ohledně těch bran to taky nějak nechápu. Myslím, že měla být od 11.12. ale já jí měl už o pár dní dřív (zůstala mi z minulého roku). Ovšem teď si nejsem jistý jestli byla easy nebo hard. Tak jsem ji dokončil s domněním, že toho data dostanu novou na letošní rok. No nestalo se. Každý by měl mít 2 brány. Ale pokud je to tak, jak se říká, tak pokud jsem dokončil jednu bránu z minulého roku, měl bych dostat aspoň tu druhou, ale tu jsem taky nedostal. Takže fakt netuším jak to tedy je. Doufám jen, že příští rok nějakou dostanu .)
     
  19. nero3

    nero3 User

    Ahoj
    taky se mi nikde nezobrazí brána Cold Wave, když přijmu úkol
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.