brana hades

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .SAFapokalipsa1., 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam dotazek ohledne brany hades nedavno sem ji udelal ziskal lf4 zaco sem rad ale po ukonceni mi stale ukazuje obrazek ze mam postavit dalsi branu pise mi to tam ze o 70% levneji a ukazuje mi to buster na dmg a ten urychlovac schopnosti napr na cas pro pouziti peta na kami vyte co myslim.tento obrazek mi vyskakuje po kazde ukoncene brane kterou sem dokoncil muzete mi prosim nekdo kompetentni rici co to znamena?popripade jak tu slevu vyuzit dekuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Stačí kliknúť na obrázok, teda ponuku, ktorá ťa presmeruje do paymentu a tam nájdeš aj bližší popis a tak isto aj možnosť zakúpenia ponuky.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    .SAFapokalipsa1.: jen doplním, že je to novinka ve hře, která se skutečně nyní objevuje po dokončení každé brány. Tato nabídka je výhodnější než nákup uridia o MHH, ale jen v případě, že nemáš pořízený slevák.
     
  4. PaiMei

    PaiMei User

    Trixt ... jen doplním, že nabídka se neobjeví po každé dokončené bráně, ale jen někdy a jen někomu. Dodělal jsem právě Alfu a nabídku jsem nedostal, zato před pár dny za Kronos ano.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    PaiMei: Jen se zeptám, využil jsi ji? Já ji nevyužil a nabízí se mi pořád a to skutečně po každé bráně. Možná je to na principu zvýhodněných nabídek, které se objevují po přihlášení.
     
  6. PaiMei

    PaiMei User

    Využil, ale omylem. Špatně jsem si to přečetl a myslel jsem že za tu částku budu mít další Kronos :). Jinak bych ji nevyužil, jelikož mám slevák a premko, takže mě to vyjde levněji jinak.
     
  7. dekuji vsem za odpoved
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.