brána na x-7

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 25/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    zdravím vás, po delší době jsem začal zase na chvíli hrát a na x-7 je nějaká brána. Moje otázka zní, jaké jsou požadavky na to abych se tam dostal, kolik lidí ve skupině(jestli potom mohou odstoupit, atd.) a druhá, co je vevnitř, případně jaká je odměna za splnění?

    díky moc :*
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Karanténní zóna
    Aby mohl hráč vstoupit do Karanténní zóny, musí si vyrobit imunizační CPU. V KZ budeš mít pouze jeden život.
    Imunizační CPU nelze použít uvnitř KZ k získání dalších životů.

    Náklady na výrobu imunizačního CPU: 30x hybridní slitina

    Na konci Karanténní zóny čeká Gygerim Overlord. Jeho chování závisí na jeho aktuálním zdraví.

    Zde je popis: mapa-karantenna-zona
     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. Honzin

    Honzin User

  4. oops.eu

    oops.eu User

    Díky moc chlapi, zrovna jsem se zase po roce přihlásil a koukám že je tam nová brána, tak jsem se těšil na její splnění a když jsem si to teď pročetl co musím splnit a co za to jenom dostanu, tak jsem zase znechucen a na nějakou bránu se jim můžu... :D kdyby raději začali přemejšlet jak lidi uspokojit a né z nich jenom tahat peníze, hrozný kam tahle hra spěje, jak už je přeplácaná. Díky chlapi a můžete lock. ;)
     
  5. svi1

    svi1 User

    oops.eu nějak si nemůžu pomoci, ale myslím si, že jsi tuhle bránu úplně nepochopil. Brána je zdarma. Stačí jen pár sestřelů NPC, sestavit CPU a máš bránu. Pár hráčů a jsi tam. Nechápu, kde v tom vidíš tahání peněz. Zadarmo, jen hraním, máš možnost sestavit si nové lodě. Ale asi se na to díváme odlišně.
     
    Palermo tohle ocenil(a).
  6. oops.eu

    oops.eu User

    no na druhou stranu máš pravdu, ale já tuhle hru hraju kvůli střílení a tohle sbírání surovin a dalších věcí mě absolutně nebaví, takže sestavit jí je pro mě hroznej otřes a když vidím odměnu, tak prostřílenou munici zpět nezískáš a když tam rupneš, tak je vše ztraceno :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.