Brána Zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Huehuehuh, 12/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Huehuehuh

    Huehuehuh User

    Dobrý den,

    Jelikož jsem neviděl žádnou známku zpětné vazby od podpory hry co se týče vyjádření k problémům především na serveru Globální Evropa 1, tak zakládám toto vlákno.

    Jednak si vážně nedokážu vysvětlit, jak je vůbec možné, že takto rozšířená hra nemá tzv. nonstop podporu, alespoň v rámci možností, která pracuje i o víkendu a spravuje chod serverů... Hra nebyla vůbec hratelná a co se týče brány Zeta, tak jsem byl velice překvapen, že se taková anomálie vůbec může vyskytnou... No vlastně i to, že nefungovaly ostatní mapy...

    No další věc, co bych zde rád vyslal na povrch světa je fakt, že server GE1 je jeden z nejstarších a to, že se vážně nehorázně zasekává (především při akcích jako je double GG apod...) - To by vážně nešla udělat "odstávka" a zlepšit chod hry? Takhle si sám BP hází klacky pod nohy a přichází především o hráče, co platí nemalou částku...

    No a výsledkem hry, která nefunguje tak jak má je ta, že se zapne HELIX na X hodin a mastíme si kapsy...

    Hru hraji už 8 let a s tímto jsem se ještě vážně nesetkal... Podpora, moderátoři, admin team --> Ochotní a obětaví lidé, neshazuji na nikoho vinu, určitě jste teď měli/máte plné ruce práce... Ale když tu hru hrajete takto dlouho a máte ji "rádi", tak lpíte na maličkostech a tohle Vám tedy zaručeně moc chuť do hry nedává...

    Zkráceně, pokud máte informace od vyšších míst, co se týče především brány Zeta a nějaké případné kompenzace, protože dvojnásobky dne 11.6.2017 na serveru GE1 byly nehratelné, budu rád za informace.

    Pěkný zbytek dne!
     
  2. Citát zmazaný!!!


    Já se divím, že tě to vůbec překvapuje? Pokud jak říkáš hraješ 8 let, tak bys měl vědět, že tato hra je už v rozkladu hezkých pár let. Co se týče podpory hry, tak ta je nejhorší co jsem zažil a to hraji celkem dost her. Už hezkých pár let se čeká na opravy! Klikání bran to je strašná záležitost a to klikam po 100. Klikat po 1 tak klikam bránu tak 1h. O hangáru mluvit ani nebudu, hráči co mají hodně věcí vědí své jak to je. Hra je ve fázi "co nejvíc si na hrabat, než se to vypne úplně". Proto ty Helix akce, akce na brány. Jedno vím jistě, do hry už nedám ani cent dokud neuvidím, že se hra celkově zlepšila. Byl jsem slušně platící hráč na cz1. Je škoda jak hra dopadla.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/17
    -baghira2-, ZOHAN a Huehuehuh tohle ocenili.
  3. Huehuehuh

    Huehuehuh User

    Jde o to, že hra jako taková má stále své kouzlo, nejsem překvapen "rozkladem" této hry, který už sleduji pár let. Ovšem stále čekám na dobu, kdy se ta hra opět vyšvihne, přiláká zpátky svou funkčností své staré hráče a plno nových. Dle mého hra už nejde kupředu pro hráče, co se týče optimalizace, plynulosti apod..., jen co se týče finanční stránky, tak je stále více a více o tom, co si koupit za vylepšení... Mrzí mě to, co jiného k tomu říci. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    ∞-Ămorîn©-∞: Ahoj, reaguji jen na jednu část tvého příspěvku a to "Co se týče podpory hry, tak ta je nejhorší co jsem zažil". Dle mě co se týká podpory, myslím si, že nemáš pravdu. Já jsem jen fórum moderátor, ale český admin tým se opravdu hodně stará. Napřipad, celý víkem nedělali nic jiného, než že pomáhali hráčům, kteří uvázli na GE1 někde v bráně čí při portování. A i když napsali, aby hráči neskákali do Zety, někteří tam skočili i několikrát po sobě se stejným výsledkem. Opravdu se přes víkend nezastavili. Teď zase budou řešit ztracené úkoly a věř mi, není to jednoduchá práce. Admin tým se snaží, bohužel realizačnímu týmu v poslední době proklouzne mezi prsty trochu více chybiček než je zdrávo. Všichni se ale snaží, aby se veškeré problémy vyřešily a nemyslím si, bys měl znevažovat jejich snahu.
     
  5. Warden: Děkuji za informaci. Bohužel jsem z těch všech chyb už tak moc negativní, že víc už to nejde. Dalo by se říct, že není den bez nějaké chyby. Už je toho prostě moc a přestává mě to bavit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Nonstop robiť nikto nebude. Zamestnanci majú svoju pracovnú dobu a každý je rád, že je cez víkend voľno. To by musel padnúť server, aby to niekto akútne riešil. Tu nejde o život.
    To je na BP a tu na fóre nikto nevie čo to spôsobuje, ale môžeš položiť priamu otázku na discorde a to priamo zamestnancom BP. Na fóre ti môže maximálne moderátor podať odpoveď , ak takou disponuje.

    Hlúpy je kto kúpi. ;) Ak niečo nefunguje, tak do toho netlačím peniaze.:rolleyes:

    :D Ja len 7 rokov, no pamätám časy, keď som aj týždeň čakal, kým skočím do brány, lebo to lagovalo, ako by som mal internet na kľuku. :D
    Povedal by som, že niekedy robia viac, ako je treba. No na chode hry, nemajú žiadnu vinu. Toto ovplyvniť nedokážu.
    Ak budú mať informácie, tak ich určite posunú ďalej.;)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nevieš o čom píšeš a tvrdím to len preto, že drístaš na podporu a pritom očividne ani netušíš, čo to podpora znamená a čo je náplňou ich práce.
    A vži sa do kože moderátorov a ľudí ktorý sa tu snažia niečo robiť, avšak nieje v ich moci to ovplyvniť a príde sem hráč, ktorý si zlosť vybije na týme, ktorý za to nemôže a aj tak sa snažia pomáhať. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    ∞-Ămorîn©-∞: Jsem rád, že jsi zareagol takto a osobně ti věřím, že je to pro tebe depresivní. Jen nehaž všechny do jednoho pytle. Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jaritko

    jaritko User

    Dovolím si nesúhlasiť. Ak raz ponúkajú nonstop službu, mali by mať zabezpečený nonstop servis aspoň formou pohotovosti pre prípady ako bol tento. Neviem koľko zamestnancov má BP a koľko z nich sa venuje DO, no myslím, že by nemal byť problém si tie víkendy podeliť.
     
  9. jaritko Huehuehuh ∞-Ămorîn©-∞ je jednoduché přečíst si aktuální příspěvky na foru a nedělat hloupého. Co se týče Zety, ikdyž přišla zpráva že je zaseknutá, já ji prošel normálně na CZ1. A když je někdo hlupák a skočí tam i přes to že se tam jednou zasekl, tak to je jeho chyba. Snad není natolik natvrdlý, že nepochopí to když je nějaká brána nefunkční. A opětovným skákáním to vážně nezprovozníte lidi... Měli byste se učit číst a taky trpělivosti...
     
  10. Citát zmazaný!!!

    1. Nemám povinnost číst fórum jestli něco funguje/nefunguje.
    2. Já v zete neuvazl.
    3. Trpělivost došla.
    Jelikož hra víc nefunguje než funguje.
    Už mnoho let slibují hru opravíme a zombienauti? Ty si vesele lítají.
    Tak tu nemluv o trpělivosti té bylo až až.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    ∞-Ămorîn©-∞ predchádzajúce príspevky sa necituju. Každý vie na čo reaguješ!

    A celkovo hráči dostali upozornenie ohľadom brány Zeta a ten kto nevie, že oficiálne informácie sú na fóre tak je to jeho smola.

    Lock.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.