brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem samostatnypirat, 9/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry vecer muzete mi prosimte vratit do brany kuiperova jeden život tedka byl totiz vypadek chyba u me nebyla vypadek mely vsichny hraci


    server CZ2
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    samostatnypirat Ak bola chyba na strane BP a vypadol server, potom by sa ti mala brana vratit najneskor do 48 hodin automaticky. BP ma na to system a ten to preveruje.

    My brany nepripisujeme, musis si pockat na tuto automaticku kontrolu.
     
  3. orome a kdyz mi to nevrati mam napsat na podporu ???
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    samostatnypirat Obavam sa, ze od podpory dostanes rovnaku odpoved. No ak to bol hromadny vypadok, branu by si mal dostat spet.
     
  5. Korben

    Korben User

    Ak ti brána nebude vrátená, tak výpadok nebol u BP a argument, vypadlo to u všetkých a podobne, sú tak trocha dosť mimo. ;)
     
  6. dobry den mam zase problem tak dodelal sem tu branu a nedalo mi to X4 munici


    Kuiperova galaktická brána úspěšně dokončena.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Obdržel jsi 2.000.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 150000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 15.000 jedn. uridia.

    tady je screen https://ctrlv.cz/FW8l

    poradite mi kam napsat
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    GE-1 ten výpadok naozaj bol pred deviatou hodinou.Na 4-5 to zrazu zamrzlo a pred chvílou som sa dozvedel že ma zatlkol ubersibelonit.BP na tom vinu nemá,bolo to niekde na trase,nuž sú búrky.Hovorím o dnešku
     
  9. L.E.A.

    L.E.A. User

    Aj ja som mala výpadok dnes o cca 21,00 hod. GE1.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak snad mu to vrátí. :D
    Mě nevrátili ani jednu bránu od té doby, co je to přes automat, přestože výpadek hlásilo i víc hráčů během té doby na TS.
    Ale tak je to i naše vina, ty životy jsou tam dva navíc a kdo se bojí, může si koupit. Těch 10k urka neni zas tolik.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Súhlasím ,hoci v minulosti som mal nejaké životy naozaj vrátené aj ja.Nespoliehal by som sa však na to,radšej dokúpit.Skočit do brány s posledným životom,nie je rozumné
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Podla toho co autor pise, system fungoval spravne a branu vratil.

    X4 municia samozrejme v Kuiper nie je. To nie je chyba.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.