Brány a kamikaze

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 31/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobrej,měl bych dotaz týkající se ofika,které vyšlo nedávno a píše se v něm toto:




      • Galaktická brána: Poslední vlny NPC už nebudou mizet, pokud byly zničeny mechanismem kamikaze.

    • Moje otázka zní,proč neustále vlny po zásahu kamikaze mizejí?
    • [​IMG]81680607 server cz2
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  2. Korben

    Korben User

    Popíšeš podrobne svoj problém ?
     
  3. Korben hodím kamku na poslední vlny co jsou v rohu a NPC zmizí bez odměny,já myslel,že to bylo jasné,podle toho co jsem psal,dle vyjádření co jste dali na forum,by se to stávat nemělo a přesto stává,jak to?
     
  4. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 My sem vložíme to čo dostaneme od BP a je otázne či to bolo len ojedinelé , alebo sa to stáva stále. Uvidíme či aj niekto iný bude mať rovnaký poznatok a ešte mi chýba tvoje ID, tak si ho pripíš do svojho prvého príspevku.
     
  5. JZD

    JZD User

    ID: 83768145
    Potvrzuji problém nedávno jsem dělat brány alfa beta gama a udělalo mi to několikrát taky že po hození kamikaze na npc v rohu,zmizí bez odměny.
     
  6. Korben

    Korben User

    JZD Informácia "nedávno" je dosť skreslujúca. Mal by si to upresniť.
     
  7. JZD

    JZD User

    28.8 večer a 29.8 ráno
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  8. raikou243

    raikou243 User

    To se mi stává relativně běžně (alespoň v jedné vlně v každé bráně). Mám za to, že když se ''na cestě'' nějaké packety ztratí (říká se tomu packet loss), někdy právě dojde k onomu jevu že npc jakoby ''despawnou'' a odměna je fuč. Nemyslím si, že se jedná o bug a je to riziko používání kaminy :)

    EDIT: snad se nejedná o OT když se jen snažím o ''vysvětlení'' jevu.
     
  9. raikou243 nemyslím si,že to je tím,jak říkáš ty packet loss a proto nedojde odměna,kdyby se ztratili pakety,tzn npc tam vlastně dle systému ješte jsou,protože jsi je nesestřelil,když nedošla odměna,tzn by ses nedostal do dalšího kola... pokud systém zaznamenal,že npc zmizely a proto tě to pustilo dál a nedal odměnu,je to chyba systému,která by se měla opravit a to je fakt
     
  10. Korben

    Korben User

    Prosím aby ste tu nediskutovali o danom probléme. Maximálne nahláste problém a to je všetko.
     
  11. Korben však já jsem přišel jen abych upozornil na nesrovnalost mezi ofikem a situací v realu a vy jako moderátoři je mi jasné,že max odešlete dotaz zpět,proč to tak není a uvidíme jestli BP odpoví,či nikoli

    Edit: Mohl bych se zeptat,jestli se odesílal nějaký dotaz směrem k BP,proč je v ofiku uvedená nepravdivá informace?
     
    Naposledy upraveno: 14/9/14