Brány a server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Paulless, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paulless

    Paulless User

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je možné že vždy když vletím do brány (v tomto případě Bety) se hra vždy začne sekat, údržbu PC jsem prováděl a jeho výkon je dostačující i internet je naprosto dostačující.
    Je sice hezké že všichni radí ať jdu dělat bránu tak kolem 3 ráno, že je tu málo lidí a server pak nemá lagy.
    Proboha tohle je snad oficiální server ne ? Mělo by to tu mít aspoň nějakou úroveň a ne že když je na serveru víc jak 1800 lidí, tak se server začne sekat jak... a člověk může mít připojení k netu sebelepší. Hlavně že se do hry přidává plno nesmyslů, které dělají hru docela nehratelnou, ale aby se zapracovalo na tom co už je to ne.

    Neznám snad hru, která by byla takto zasekaná a zabugovaná, maximálně nějakou private verzi her, kterou někdo provozuje doma z vlastního počítače.
     
    MerlinatorTV tohle ocenil(a).
  2. Zafod

    Zafod User

    Prosím tě kde jsi tuhle radu slyšel? To se říkávalo tak před 2 roky. Nesmysl, sice jsem pár dnů v bráně nebyl, ale GG šlapu perfektně. Dokonce to někde psal i jiný uživatel zde na novém fóru.
     
  3. Když máš vše aktualizované proč to sem nenaskrýnuješ? Moderátoři to stejně budou chtítvidět :).
     
    Johanisek tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

  5. Zeus

    Zeus Guest

    Paulless Tak dodáš nám sem výsledky testů nebo ti to už šlape jak má a můžeme téma uzavřít ?
     
  6. Paulless

    Paulless User

    Omlouvám se, neměl jsem možnost odpovědět dřív.

    Adobe Flash Player : You have version 11,9,900,170 installed
    Verified Java Version
    [​IMG]
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).
    [​IMG]

    [​IMG]

    Jestli zde ještě něco není, a nebo je špatně zadáno, stačí říct, dodám.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/13
  7. Korben

    Korben User

    Paulless Speedtest na Brno je zbytočný a testy sú potrebné robiť v čase problémov. Teraz ti hra ide ako ?
     
  8. Paulless

    Paulless User

    Hra jde vždycky parádně, ale jakmile skočím do brány, chvilku to jde v pohodě, pak se ale vše na minimapě zmrazí, což znamená že se hra sekla. Nevím co s tím dělat, takto nemůžu dokončit žádnou bránu.
     
  9. Korben

    Korben User

    Aký používaš prehliadač ? Nastavuješ si úložisko Flash Playeru ?
     
  10. Paulless

    Paulless User

    Používám chrom a nenastavuju.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    To nastavení je vždy potřeba udělat po vymazání historie prohlížeče :).

    Postup pro správné nastavení Flash Playeru.
     
  12. Korben

    Korben User

    Paulless Použi iný prehliadač a nastav si vždy úložisko tak ako to je na obrázkoch ktoré sem vložil Zafod
     
  13. Paulless

    Paulless User

    ok, diky, zitra vyzkouším, jestli to pomůže, doufám že jo. :)
     
  14. Korben

    Korben User

    Tak to by ti malo určite pomôcť, lebo ak si úložisko nenastavíš, tak sa ti rýchlo zaplní a potom to robí problémy.
     
  15. Paulless

    Paulless User

    Myslím že to pomohlo, mužete už lock :)

    Sice to pořád někdy blbne, ale už méně.
     
  16. EnZet

    EnZet User

    Muzes jeste zkusit nastavit grafiku ve hre vse na minimum.. Me to pomaha a to mam pc i net hodne dobry..

    Jinak v chrome jsem mel hrozne lagy, presel jsem na operu a jen obcas vymazu cookies a bez problemu..
     
  17. Knight

    Knight User

    mne to robilo v gg zete..akonáhle som vypal pozadie frčalo to v pohode.
     
  18. Belgam

    Belgam Guest

    Vyreseno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.