Brány za U

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Kaperko-, 17/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ahojte, mal by som pár pre mňa dosť podstatných otáziek a to je stavba brán za Uridium. Pala moc nechodím a boxíkovanie je docela nuda ale ak chcem robiť brány musím mať nejaké EE. Brány robiť viem a používam kami preto by som ich chcel robiť čo najčastejšie.
    Takže sa pýtam skúsenejších, oplatí sa robiť GG za Uridium?
    Za kolko EE sa dá ktorá brána vyklikať (samozrejme je to individuálne ale tak nejaký priemer určite existuje)
    Oplatí sa robiť Hadesku?
    Pre začiatok mám 200 000 U takže keby dám do brán, čo môžem orientačne postaviť?
    Obzvlášť mám záujem o Zety (havoc) a Epsilon (lf4), príp. kappy a hades, s tým že rátam že U skôr prerobím ale zaújma ma hlavne koľko, napriklad ak prerobím na epsilonke 20000 U ale získam Lf4 tak sa mi to oplatí ale ak by som prerobil nejakých 100 000 tak to ich radšej investujem inde a brány budem robiť len občas
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. zde máš odkaz na staré forum, kde je tabulka, na kolik vychází klikání bran.
    pokud chceš stavět brány za U, tak doporučuji ještě našetřit nějaké uri a koupit si balíček Sleva, kterým zlevníš veškeré nákupy v U o 25% a společně s premkem to dělá 30%.
    jaký je (ne)zisk z brány si spočítej sám, je to jednoduché. jinak Hades vychází v poměru investované uri a získané uri asi nejlépe, ale má tu nevýhodu, že k sobě musíš mít min. další tři hráče.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. a ti 3 hrače je dosť velky problem zohnať
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    »†prchlik†«: Osobně si myslím, že velmi dobře vychází se slevou a prémkem i alfa, beta a gama (občas se mi je daří dělat pořád dokola). Většinou ale hráči potřebují dělat spíše zety, epsilonky a kappy. Z těchto tří bran je nejlepší zeta. Pokud se vezme hodnota všeho co získáš, pak se to skoro rovná průměrné investici v urdiích na vyklikání brány. Hodně záleží na stylu klikání dílků a hlavně asi na štěstí. ;-)
     
  5. Crystal

    Crystal User

    s 30% zlavou sa brany stavaju odost rychlejsie ako za EE z paladia

    ja mam dvojnasobok na boxy a bez problemov dam 50 000u denne a + 200 ee ktomu a to za 4-5 hodin aj menej ked si vytrvaly

    zeta je dobra pokial nemas full havoc a 10 stih...potom odporucam epsilony a kappy na lf4 a herculy

    alfa,beta,gamma je dobra potom pre ucty ktore maju uz full lf4,havoc a hercules

    a no 20000 u na epsilonke neprerobis...prerobis minimalne 70000u :) vzdy :) ale sikovny hrac dokaze dat 70k U vpohode za den v hre a to sa nemusi ani gemblit 20 hodin....
     
  6. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ďík všetkym za informacie, su dosť užitočné, hlavne pri používaní multi, o tom že to má vplyv na padanie dielkov mi nenapadlo :)
    Niekde som čítal že ak už extraHP v lodi kde klikám mám plné nebude to padať, je to pravda?
    To či rychlejšie nahrabem 100 EE ako 10 000U alebo si spearkou pozbieram nejaké boxy či pozbieram 1700 pala si odskúšam sám :) Jediné čo mám zrátané sú boxy kde mi vychádza priemerne 100U za minutu len škoda že to je docela nezáživné
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    -Kaperko- ak je nanoštít (postarom extra HP) nazbieraný už nepadá, t.j. "zvyšuješ" šancu, že padne niečo užitočnejšie. Brány klikaj v hangári, kde máš v lodi nanoštít na max.
     
  8. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ďakujem, dostal som všetky odpovede ktoré som chcel
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.