Brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mikifu, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mikifu

    mikifu User

    Ahoj, už poněkolikáté se mi při boji v bráně sekne hra a po pár sekundách bouchnu. A rychlostí mého internetu to opravdu není. Neví někdo, jestli se dá dohodnout život zpět?
     
  2. Korben

    Korben User

    Neda.
     
  3. iKo7

    iKo7 User

    mikifu, je to všetko čo si chcel? Alebo chceš ešte vedieť, prečo ti to seká?
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Život můžeš dokoupit, první stojí 10k U.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    neviem o tom ako autor udrzuje PC a podobne, ale musim povedat posledne dni je aj u mna hra velmi nestabilna co je u mna zriedkavy jav
    ledva som dal gammu, a to aj s kupenym zivotom, co sa mi teda uz dlho nestalo zeby som rachol...neodporucam robit teraz brany ak si slabsej vybavy, je to dost nebezpecne

    ked odhliadnem od toho ze chat nefunguje(ale to uz vieme a BP to urcite riesi) skutocne narastly lagy, npc sekaju cez pol mapy, hlavna stranka casto mrzne a vypadava...

    zivoty sa nedaju vratit, jedine ak by ti rachla cela brana, system ma 48hodin aby vyhodnotil ci ti ju ma vratit, osobne si myslim ze branu by si dostal naspet, skutocne to vselikomu ide velmi zle a system to urcite zaznamenava

    musime len cakat nez BP problemy opravi, predsa len nie vsetko ide hned a nema zmysel im nadavat :)
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Hehe, jediné problémy jsem pozoroval včera večer. Nicméně po té co jsem kontroloval svůj net, zjistil jsem problémy i u sebe. A světe div se, já vím že mě nebudete mít rádi:

     
  7. Korben

    Korben User

    Crystal , ja som si nikde nevšimol že by bolo niekde napísané, že je chyba u BP .
     
  8. iKo7

    iKo7 User

    Ako ja by som rád videl túto vetu aspoň raz :D Inak, problémy s chatom majú všetci? Aj tie lagy stránky a celkovo hry? Myslel som že sa to deje iba mne.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    iKo7 doporučuji otevřít oči a začít číst. Já jsem omluvu, přiznání problému apod. od BP viděl. A nebylo to jen jednou.Ono je potřeba číst ofika, poznámky k aktualizacím apod. Samo to k tobě nedojde. Ještě je také potřeba chtít...

    Btw: já chápu, že jsi teprve včera objevil fórko, nicméně jsi dostal link o správném přispívání na fórum, takže zopakuji to aby jsi otevřel oči a začal číst. Jelikož nechápu proč taháš do téma o GG nějaký chat.
     
  10. dobry den chcela by som sa opytat ze kedd prejdem na eic z mmo ci sa mi vylozene brany stratia dakujem
     
  11. Korben

    Korben User

    Nie nestratia.
     
  12. dakujem
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.