Bronzovy premiovy balicek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Goodbye, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Goodbye

    Goodbye User

    dobry den. Chcel by som sa spytat ze ci dostanem este ponuku na brondzovy balicek premium za 1,6€, ked sa mi zda ze som ho uz dostal len som ho nevyuzil lebo to som este nehraval ale iba staval skylab cize by sa mi to vtedy neoplatilo. A viem ze kamaratom to chodi pravidelne taka ponuka. Dakujem za odpoved.
     
  2. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    muze ti prijit tato nebo na uridium vetsinou pokud si moc pomuk nevyuzil protoze pak chodi jen na urko ve vetsim mnozstvy pokud dlouho nic nekoupis a pockas si
     
  3. Arya

    Arya User

    Goodbye Ahoj, u těchto speciálních nabídek je to tak, že když využiješ současnou nabídku, tak se objeví další. Může tam naskočit nabídka na bronzový balíček, ale stejně tak i na uridium. Je to náhodné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Goodbye

    Goodbye User

    aha lebo mne uz asi tyzden v kuse skace iba na uridium a popritom nemam premko. Ale Dakujem za radu.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Goodbye jestli tam máš nabídku na uridium, tak ti jiná nevyskočí, dokud současnou nevyužiješ. Nicméně není 100% že to bude prémko, jak psala kolegyně výše, nabídky jsou náhodné. Máš k tomuto tématu ještě nějaké otázky nebo můžeme považovat za zodpovězené?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Goodbye

    Goodbye User

    To je všetko. Diky.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Uzavírám tedy jako vyřešené.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.