Bude ešťe event Parazite Tide

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †≈HΛRĐY≈†, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň zaujímalo by ma či bude ešte parazite tide event!! lebo zatiaľ ani raz som od BP nevidel férovost v šanciach na ziskanie toho dizajnu
    A admini ktorý nemajú zajem odpovedať tak aspoň to nechajte tak a nehajte priestor na odpoveď druhých.!
    Dakujem za Odpoveť !
     
  2. svi1

    svi1 User

    Ahoj †≈HΛRĐY≈†
    To jestli se bude opakovat nějaká akce, nebo zda bude nějaká nová, je vždy a jen na BP a dopředu Ti to nikdo nikdy neřekne. Obligátní odpověď: Čti oficiální oznámení a sleduj hru.
    A ohledně férovosti Ti určitě někdo odpoví. Já se do toho pouštět nehodlám, protože to je většinou zbytečné někomu něco vysvětlovat.
    Pěknou hru přeji.
     
  3. siux

    siux User

    Jak psal Svi1, vše záleží na BP, ale už několik eventů se opakovalo, takže si myslím, že by se to jednou opakovat mohlo, ale třeba se mílím :)
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    až bude tak bude v offiku alebo v hre

    2x sa dal Surgeon (ak hovoríš o ňom) kúpiť za uridium alebo vyhrať v danej akcií
    2x minimálne sa dal kúpiť za uridium
    teraz sa dá zohnať v bráne
    +plánuje sa dať do montážni funkce možno...
    tak mi povedz kde je neferovosť?

    dávaj si pozor ako píšeš dnešný večer na fórum. Už to je niekoľký príspevok od teba kde vidím, že ti nepadol surgeon a si nervozny, choď choď spať, ešte schytáš varovné body za správanie a spamovanie.

    nie každý má šťastie...

    Taktiež ti uzatváram tému aby si viac nespamoval nervózny lebo si nedostal Surgeona.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.