Bude ještě někdy akce "A Cold Day in Hell"?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filda, 5/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filda

    Filda User

    Jak zněl nadpis. Rád bych si to ještě skusil.
     
  2. Ahoj pilote Fildo nevím , ale bude akce vortex of terror od 8.3 2018 do 22.3 2018 já osobně si myslím že tato akce je zábavnější.
     
    Ranař89 tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Filda správny názov je Mrazivé peklo.
    A našiel som na fóre, o ňom tieto informácie. Odkaz: mrazive-peklo-faq

    Pokým sa nemýlim, tak to je ten event s ufonitmi a mocným UFO. Tento event začal presne pred rokom, a to od 23. 1. 2017.

    Bohužiaľ, pokým nespoja servery, tak ho zrejme nedajú.

    Borat: "Minulý rok BP prehlásil, že nové eventy nebudú a že budú opakovať staré nakoľko nový event = nová chyba v hre.
    Proste plnia to čo napísali.
    " post #395
     
    Naposledy upraveno: 5/3/18
    ·вяησ· tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Filda, akce se opakují, takže je pravděpodobné, že i tato akce znovu bude. Ale kdy přesně, tak na to musíš sledovat forum ;)

    Máš ještě nějaké dotazy na toto téma?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Filda

    Filda User

    Jak jde získat U-LF-4 :) Chtěl jsem to vědět, protože poslední dobou hodně updatuju zastaralou wikinu DO. A chtěl jsem se podívat na všechny způsoby jak získat U-LF-4. Ted bych i rád doplnil sekci s herními eventy. Nevíte kde bych mohl na fóru najít seznam těch eventů? A ještě něco. Bude i projekt Nano? U tohoto eventu mi nepřijde, že se bude opakovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    Filda, U-LF-4 můžeš získat z modrých a červených beden. Více si přečti v Nestabilní LF4 (U-LF-4). Seznam akcí najdeš tady Akce. Kdybys hledal další informace můžeš se podívat na A-Z abecední rejstřík. Pokud budeš mít další dotazy k akcím apod., tak diskuze k nim najdeš tady Diskuze o hře- zpětná vazba.
    Zda bude projekt Nano nevíme, ale osobně bych na to nesázela. O chystaných eventech se vždycky dozvíš tady na foru ;)

    Považuji za zodpovězeno a uzamykám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.