Buducnost hry, malo hracov na serveroch

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec1, 18/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben:tak nezvladol by som inteligenciu niektorych ludi typu BP je mrtvy pada za vsetko moze BP.. A este vyjadrovanie hracov na moderatorov.. naprikladam co luky sa vyjadroval na belgama a tak.. ale hlavne cz/sk komunita.. ked si pozries anglicke forum tam ziadne lama,noob,*****. tam sa vsetci spravaju slusne k tym moderatorom vazia si ich lebo iba oni im vedia pomoct.. ale to sa o cz/sk komunity povedat neda (pardon za nadavky)
     
  2. Korben

    Korben User

    Nadávky netreba brať osobne, preto sa moderátor musí vedieť odosobniť. Vyjadrenia, že za všetko môže BP, to je len neznalosť problematiky výskytu a riešenia problémov, tak že niektoré vyjadrenia v celku chápem, čo skôr nechápem, je tvrdohlavosť niektorých jedincov,ktorý si melú svoje , ale pravdu počuť nechcú, ale aj taký musia byť a ako sa hovorí, "komu nieje rady, tomu nieje pomoci"
    No aj tu sa nájde dosť hráčov, ktorý vedia prácu moderátorov oceniť. ;)
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    unforgiven69 - ja tiez poznam hracov,co chceli byt modmi a vela z nich odtoho upustilo,kedze zistili,ze hraci,ktori dostali tresty na ucty za porusenie pravidiel sa modmi stat nemozu :rolleyes:(netvrdim,ze je to tvoj pripad).Ale pride mi to moc pritiahnute za vlasy,kedze neinteligentnych ludi je vsade moc aj v hre sa taki najdu,aj v skole,v praci,proste vsade...ale skrz tieto individua hadzat ludi do jedneho vreca...V kazdej komunite v kazdej hre sa najdu inteligenti a ti,co ponizuju a robia bordel.Ja osobne,ked napise nejaky novacik a povie,ze je novy a potrebuje s niecim poradit a mam cas,kym PET zbiera boxiky,tak mu odpisem normalne,ale urcite sa najdu individua,co si potrebuju nalestit ego a zacnu riesit,ze nema ziadnu vybavu a je slaby a podobne.A ohladne fora poviem tolko,ze kedysi to tu bolo drsnejsie,nehrali sa s tebou.Povedal si nieco urazlivejsie,perma ban alebo pekne dlhy ban a mohol si sa stazovat kolko si chcel.Skor by som povedal,ze je to ovela miernejsie a otvorenejsie nez zpred 6 rokov napriklad.Ale samozrejme to bude vzdy tak..niekto nasype do hry peniaze,zavidia mu,ze lahko prisiel k vybave,aj ked musel do toho zainvestovat.Niekto do toho investuje mnozstvo casu,presedi cele hodiny denne pri hre,ziska full vybavu a uz mu zasa hraci zavidia.No najlepsie je,ked si date hracov do ignore,je tam ta moznost,preco to nevyuzit a mate pokoj.Len vela hracov sa stale stazuje,ze nie su full nemaju toto hento tamto a stale ich vidim pisat na chate,vkuse tam len vypisuju,co nemaju.Namiesto toho keby konecne hrali a nevypisovali,co nemaju,tak by to postupne ziskali,ale treba si uvedomit,ze hranim to nejde dosiahnut za par dni,to trva dlho kym naberete vybavu,ked neinvestujete,ale o to ma clovek vacsiu radost a vazi si svoj ucet a co vsetko ziskal bo si to poctivo vydrel,ako keby to ziskal lusknutim prstov. ;)
     
  4. korben aj to ale myslim ze by ma moderator neuzibil to je jeden dovod a druhy komunita... ako som pisal komunita robí hru lepšiou
     
  5. NX-1142

    NX-1142 User

    Ahoj chcel by som sa spýtať prečo sa nedá kupovať uri za jackpot ktorý mám nad stavom urudia či by sa nedalo z týchto peňazí kupovať uri Diki za odpoved.
    Ps nepiste mi ze je to zly blog na tuto temu lebo iny som nenasiel s takouto tematikou a chcel by som odpoved Diki
     
  6. svi1

    svi1 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.