BUG? alebo UPGRADE?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    cicero666 ja a Kubino hrame uz dlho a neviem o tom ze by vtedy npc zamrzali a nestrielali, toto je problem iba posledneho roka

    chyba je hlasena a treba jedine cakat na opravu zo strany BP...

    DivišBořekzMiletínka niekedy ma udivuje ako dokazete vsetko okomentovat a chytat kazdeho za slovicka, moderatori su tu aby pomahali hracom a robime to vo volnom case, takze trosku ucty by nezaskodilo
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Mě se stalo, že na mě v těchto zimních branách přestali střílet Super Icy meteroidy Nejdříve střílel společně s prckama, pak přestaly a už se nebránily. Občas když jdu na VK tak se taky nebrání. Na Uberce je to docela ,,normální´´ jev. Člověka docela deprimuje, když vidí někoho střílet uber sibelona, který útok neoplácí. Hlavně, že mě masakrují. :D
     
  3. Zafod

    Zafod User

    No vidíš to DivišBořekzMiletínka a u nás v hospodě by se řeklo že ty meleš bludy. Jelikož jsem s Kubinem měl tu čest spolupracovat, dovolím si tvrdit, že jeho znalost IT problematiky je mezi moderátory na prvních příčkách.

    Kubino jasně napsal vyjádření k dané problematice. Tato chyba je opravdu nová a její výskyt můžeš počítat řádově na měsíce. To, že nějaká chyba s nestřílením NPC byla, je sice pravda, ale její ,,projev,, byl úplně jiný. Tehdy se například pro navození tohoto stavu proskakovalo portem (a aby jsi se mohl chytit za nos, dokonce tehdy jsi dokázal při proskoku portem změnit i loď) aj.. Kubino velice dobře ví o čem mluví, na rozdíl od tvé maličkosti. Dokonce o tom svědčí i hodnocení uživatelů, které má z FM nejlepší [​IMG] .
    Je mi naprosto jasné, že si tě sem cicero666 pozval jako obhájce.

    Kubino podal jasnou otázku, bylo by vhodné aby na ni daný uživatel bez invektiv odpověděl. Nic víc, nic míň. To, že v postu vidíte nějaké nesmysly, hledáte jen narážky, jste vztahovační je jen váš problém. Jestli někdo má problém s chápáním psaného (upozorňuji psaného, jelikož nevěřím, že ho někdo doma Kubinovi předčítá) jsi ty.

    Dále si dovolím podotknout, že tématu ohledně trasování, se právě Kubino dost aktivně věnuje.
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Kolega Kubino robí moderátora preto, že sa rozumie nie len PC ale aj vie toho dosť o hre. Čo si dokázal ty za 2 roky hrania ? Urobiť level 15 ? Kolega už dokázal poradiť hráčom ktorý mali nejaký problém, odviedol kopec roboty pre fórum a preto aby hráči mali o hre nejaké informácie.

    Čo si dokázal ty ? Plácať o hospode ? Tak si tam plácaj aj naďalej alebo sa schovaj tam kde si bol doteraz a prestaň sa tu navážať do moderátora ktorý sa snaží urobiť niečo pre hráčov.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Pre neaktuálnosť LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.