BUG Brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, na mapě 5- si stojím na portě jsem na netu přepnu na do a jde do mě hráč Palačinkárna ( Vega lighting) nwm jestli je to bud stojím tam aspon 10 minut a najednout tohle... nechci obvinovat nwm jestli to je bug aleje to divné
     
  2. Logan

    Logan User

    Aj Ti vypisovalo, ze stojis v zone neutocenia?
     
  3. Korben

    Korben User

    Stojíš na mape 5 ?
     
  4. Logan

    Logan User

  5. aho sry melo tambyt 5-3 nedopsal jsem to nebo jsem špatně zmáčkl klávesu... ano měl jsem zonu když jsem odcházel, stál jsem přímo na bráně a do ničeho nestřílel , když jsem přišel... byl jsem skoro dole, jinak logane nwm jaky semel zvolit nazev :D nwm jestli je to bug nebo hrac ma naky program ale NECHCI!!! obvinovat, za ban mi to nestojí ale opravdu nevím jak se to stalo
     
  6. Korben

    Korben User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Čo keď to nieje ani bug a ani program, ale jednoducho si sa mohol vidieť na porte a pritom si na porte nebol. No jedno je isté, zistiť sa to nedá a tak ti k tomu nedá nikto adekvátnu odpoveď , ale na nejaký program môžeš rovno zabudnúť.
     
  7. Logan

    Logan User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ toto Ti ako pisal kolega nikto nepreveri, pretoze sa to preverit neda.
    Nie je ako preverit kde si stal a tak dalej.

    S tym nazvom temy to ej v pohode ja som len tak podpychol )
     
  8. jj ja vím že se to nedá prověřit... jo kdyby mi pulkli irisky byl bych nastvanej jen jestli se dá prověřit jako systém jestli není problém
     
  9. Funky9519

    Funky9519 User

    A ked si stal na cudzej brane? :D lebo aj tam je chvíla neutočenia myslím :D
     
  10. no moment... a kdyz vykřížkuju darkorbit a neodhlalsim se nemuze se to nak prehodit? Ještě předtím mě někdo sundal ( asi hodina) sem dal oživit na bráně , nemuže mě to hodit na cizí bránu?
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ hodí ťa k najbližšiemu portu takže (aj mne sa to stalo) ťa môže na mape, kde sú porty podľa firiem, hodiť na cudzí port a tam ZN nie je.

    Btw. odhlasovať sa máš logoutom, ak to len vykrížikuješ k odhláseniu dôjde až po niekoľkých minútach ako keby si nechal loď nehybne stáť na mape.
     
  12. dobře to bude asi ono děkuji všem, příště si dám pozor... chybami se člověk učí a v DO toplatí dvojnásob děkuji moc, příště budu pozornější :) ZODPOVĚZENO
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.